2733
2734
عنوان

ميخوام رشته روانشناسي بخونم خوبه آيا؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 110825 بازدید | 158 پست
آزاد هم خوبه

هزينش واسم زيادميشه بعدم شوهرم آزادخونده تازه فوقشوتموم کرده اونم بايدسرکلاس باشي ولي من شنيدم مدرک پيام نورچون نيمه دولتيه ازآزادمعتبرتره

مبشه واسم یه صلوات بفرستین بیماریم خوب شه  

من ارشد روانشناسی بالینی ام از دانشگاه ازادتهران یکساله تموم کردم اصلااااا کار براش نیست

دوست عزیز مخالف نظره شخصیه منی ریپلای نکن همینطور که نظره شخصیه منو قبول نداری منم صدبرابر مال تورو قبول ندارم..پس ریپلای نکن دوست عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه ليسانست هم روانشناسي باشه مجوز داير كردن مطب بهت ميدن

هست نه بابا کجا دلت خوشه بعده اینکه یکسال از مدرکت گذشت میتونی اقدام کنی اونم با کلاسهای زیاد و هزینه های گزاف بعده اونم یه شهره دور افتاده میندازن که اصلا آدماش به مشاور اعتفاد ندارن...

خیلی پشیمونم کاش حسابداری خونده بودم خیلی بهتررررر بود بازار کارش عالبه زنداداشم لیسانس حسابداری فقط معاون بانکه اما من😢😢

دوست عزیز مخالف نظره شخصیه منی ریپلای نکن همینطور که نظره شخصیه منو قبول نداری منم صدبرابر مال تورو قبول ندارم..پس ریپلای نکن دوست عزیز

سلام من رشته ام روانشناسی ترم دومم اگه علاقه داری خیلی خوبه درس سختی هم نیس خیلی درساش شیرین و کاربردی منم متاهلم کنکور برای سراسری خوندم ولی الان پیام نورم البته الان که فکرمیکنم لیسانس پیام نور بهتره چون غیر حضوریه من کلاس نمیرم خودم میخونم خوبم میفهمم برای بازارکارشم که لیسانس داشته باشی یه مراکزی میخوانت ولی اگه فوق لیسانس و دکترا بخونی خیلی خوبه من خودم برنامم اینه تو این چهارسال بچه بیام ازیکم بزرگتر شد دیگه برای فوق سراسری بخونم 

منم فعلا دانشجو هستم ولي از اطرافيان بودن كه روانشناسي بودن و الان مطب زدن واسه طرح هم توي مراكز مش ...

مطب واسه دکتراست واسه ارشد دفتر مشاوره اونم معلوم نیست کدوم شهر....

ایشالا موفق باشی دوست عزیز

اين يك نمونه

والا به پیر به پیغمبر یکی از استادای ما ارشد بود زمانی که دانشجوش بودم کارت ویزیتش رو  بهم داد نوشته بود دفتر مشاوره ی ریحان سبز این تابلوهم دفتر مشاورهست مطب نیست ....ای خداااا

به هر صورت من چون قرار نیست دفتر مشاوره بزنم پی این مواردو زیاد نگرفتم

چون قصده مهاجرت دارم اینجا دفتر مشاوره به کارم نمیاد

2738
سلام من رشته ام روانشناسی ترم دومم اگه علاقه داری خیلی خوبه درس سختی هم نیس خیلی درساش شیرین و کاربر ...

چه خوب ببخشيدعزيزم ديشب شارژم تموم شد شهريه چقدرميوفته برات

چه خوب ببخشيدعزيزم ديشب شارژم تموم شد شهريه چقدرميوفته برات

خواهش میکنم عزیزم شهریه 500 میفته معمولامن چون خانه دارم و قصد حاملگی دارم برام پیام نور خیلی بهتره انشالله برای فوق هم بچم دوساله بشه برای فوق می خونم سراسری

خواهش میکنم عزیزم شهریه 500 میفته معمولامن چون خانه دارم و قصد حاملگی دارم برام پیام نور خیلی بهتره ...

تصميمت چقدرشبيهه تصميم منه منم دقيقا همين تصميمودارم شما که خودخوان ميخونين درساش زيادنيست ترمي چندواحدبرميدارين

معمدلا 20 واحد میشه منم 20 واحد برمیدارم اصلا نگران نباش چون من خودم یه ماه مونده به امتحانا میخونم تا اکثر درسای سخت حذفی داره الام من یکی از درسام از 15 فصل فقط 5 فصلشو باید بخونیم تعداد صفحه های هر فصل هم کمه درسای آسون هم که هم آسونه هم کتاباش کوچیکه

کتابای پیام نور هم که چون اکثرا غیر حضوری میخونن معمولا کتاباشو جوری نوشتن که بفهمی و خوب توضیح دادن تازه برای ما سخترینا رو ترم اول گذاشتن که اونم اگه به درسای روانشناسی علاقه داشته باشی خیلی هم شیرینه

2706