2737
2739
عنوان

ميخوام رشته روانشناسي بخونم خوبه آيا؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 110825 بازدید | 158 پست

حتما وصد درصد برو دانشگاه همین پیام نورم بهتر از نرفتنه و بخون 

منتهی درکنار دانشگاه زبانتو خوب کن که ارشد جای خوب قبول شی چون خیلی از رفرنسایی که میدن برای کنکور ارشد اگر زبان اصلیشو بخونی خیلی بهتره وکلا توی رشته ی روانشناسی چون رشته ی وارداتی هست شما قطعا به زبان خیلی نیاز داری 

زبان برو کانون زبان هفته ای دوروز کلاس داره 

اما درمورد رشته ی روانشناسی خیلی خیلی رشته ی خوبیه فرصت رو از دست نده منتهی باید تا دکتری بخونی یا حداقل ارشد و خوب هم بخونی نه اینکه صرفا حفظ کنی و تحلیل نکنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم جات باشم زبان میخونم  میدونم روانشناسی دوست داری ولی من پیام نور بودم حتما باید خودت خر ...

ممنون ازراهنماييت عزيزم يه نفرديگه هم اينو گفت واقعا دودلم

مبشه واسم یه صلوات بفرستین بیماریم خوب شه  
حتما وصد درصد برو دانشگاه همین پیام نورم بهتر از نرفتنه و بخون  منتهی درکنار دانشگاه زبانتو خو ...

ممنونم عزيزم

2731
منم دلم میخواد روانشناسی بخونم  از خانم هایی که با وجود بچه و شوهر درس میخونن خیلی خوشم میاد😆 ...

ممنون عزيزم 

2740

رشته کارشناسیت چیه؟برای کلینیک ا مجوز موسسه زدن برای رشته روانشناسی باید دو مقطع پشت سر هم روانشناسی خونده باشی یا کارشناسی و ارشد یا ارشد و دکتری من رشته ام روانشناسیه ارشد امسالم روانناسی بالینی زدم چوون رشته مو خیلییییی دوست دارم اما به نظرم کار براش یکم سخته دوندگی داره

بازم میگم پیام نور اصلا خوب نیست

چون خیلی بی درو پیکره و انگار پولتو میریزیدور

ولی به قلبت گوش کن یه ترم برو ببین از پسش بر میای ولی عزیزم جلوتر زبانتم برو که همههه جا حتی در این حد بگم کلاس گذاشتن جلو شوهرتم به کارت میاد خودتو تصور کن وقتی داری به یه زبان دسگه با تسلط کتمل جلو شوهرت دوستات فامیلات حرف میزنی ببین چه حسی بهت میده و خودتو یه روانشناسم میتونی تصور کن جایگاه و مقام هر کدومو در خودت حس کن تا دو دلیت رفع شه

پیام نور برای رشته هایی که باید جون کند و تو دولتی قبول شد بی فایدس.هیچی نمیشی.

یه رشته دیگه مثل زبان.یا کتابداری یا تربیت بدنی اگه داره انتخاب کن

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)
رشته کارشناسیت چیه؟برای کلینیک ا مجوز موسسه زدن برای رشته روانشناسی باید دو مقطع پشت سر هم روانشناسی ...

کارشناسیم هم پیام نور بودم برای کسی که بچه داره خیلییی راحت تره   کتاب اط طلاییشم میتونی برا امتحاناش بخونی هم حجم کتاب خیلییی  کم  میشه وهم پر نکته اس

رشته کارشناسیت چیه؟برای کلینیک ا مجوز موسسه زدن برای رشته روانشناسی باید دو مقطع پشت سر هم روانشناسی ...

ميدونم 

بازم میگم پیام نور اصلا خوب نیست چون خیلی بی درو پیکره و انگار پولتو میریزیدور ولی به قلبت گوش کن ...

ممنون عزيزم

فوق العاده رشته ی شیرینیه و اول از همه رشته ات بهکار خودت میاد! اگر علاقه داری به شدت توصیه مینکم بخونی ولی ترجیحا پیام نور نرو خیلی چیزی نمیشه یاد گرفت به سبک غیرحضوری ما کلی واحد عملی و مصاحبه داشتیم.

موفق باشی

هلنسا هستم؛ زنی عاشق همسر، با هدف و امیدوار؛ خدایا تصمیم گرفتم مادربشم🦋😍این حس زیبا و بی نظیر رو نصیب من و همه ی آرزومندانش کن🙏🤰🏻💞فرزندی سالم، صالح، زیبا، موفق و سعادتمند😌🍀سپاس ای بخشنده ی مهربان🙏🌾