2752
2734
عنوان

میشه لطفا بیاید مامانا؟😚هفته ی ۳۲

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 131 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها از چند هفتگي اگه به دنيا بياد زنده ميمونه

معمولا سی به بالا،،زیر سی هم ممکنه،ولی خییییلی احتمالش کمه.از سی تا سی و هفتم که نارس حساب میشه و تو دستگاه باید بره

2731
اگه وزن بچه ازیه حدی بیشتر بشه که خود دکتر بهت میگه سزارین میکنن اکه نه ایشاله همون طبیعی

اره،،ان شاالله به اونجا ها نرسه..دلم میخواد طبیعی زایمان کنم.اگه خدا بخواد

اره،خودمم حساب کردم همین شد..الان نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت😄

اگه خوش زایمان باشی زیاد فرقی نداره درشت یا ریز

اولویت سلامتی بچه س ولی بعد اون ب نظرمن بچه درشت بهتره، من دخترم 2700 بود انقدر دلم براش میسوخت و خودمو سرزنش میکردم ک چرا ریزه درحالیکه بخودم هم می‌رسیدم ولی وزن نگرفته بود لباساش همه گشاد بود بش دست و پاش چروک بود یه کم چربی نداشت  

قرص مكمل بارداري ويتامين چي ميخوري

فقط فرفولیک+کلسیم.

مکمل نمیخورم.بعد از هفته ی بیست و پنج،یه دفعه داشتم زیاد وزن اضافه میکردم،قط کردمش،اشتهام خوب شده بود اخه.

بعد به دکترم گفتم،گفت عیبی نداره.حالا که اشتهات خوبه

اره،،ان شاالله به اونجا ها نرسه..دلم میخواد طبیعی زایمان کنم.اگه خدا بخواد

عزیزم ان شا الله هرچی خیر تو این ماه عزیز میخوایی خدا بهتون بده برا بقیه هم دعا کنید.بخصوص اونایی که نی نی میخوان 

2706