1507
1482
عنوان

زودپز

201 بازدید | 22 پست

یه نظریه ای میگه غذا تو زودپز خواصش حفظ میشه 

و یه نظریه ای میگه غذای زودپزی سرطانزاس و هیچ ارزش غذایی نداره

به نظر شما کدام صحیح است 

من زیاد از زودپز استفاده میکنم

خدایا  یه خونه خوب قسمتمون بکن با همسایه های خوب

منم شنیدم کل ویتامینا و ...مواد غذایی ازبین میره

چون زمان پخت خیلی کمه

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  

من ۹ سال ازدواج کردم یه بارم استفاده نکردم اصلا زودپز دوس ندارم نخریدم و هیچ وقت هم نمیخرم

اگه میخوای مانکن شی زود بیا این جا❤https://www.ninisite.com/discussion/topic/1702504/چالش-لاغری-بامداد-خمار-دوره-دوم😲🙈وزن شروع۷۵🙈😲😜وزن الآنم۵۷/۷۰۰😜😄وزن هدفم۵۰😄 بامداد جونم عزیزم عاشقتم ممنونم که منو خوش هیکل کردییییی 😗😗😗😗

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

1484

خواص غذا حفظ میشه اتفاقن

زیر عبا اشرف مخلوقات حضرت محمد هست امام علی و امام مجتبی و امام حسین هستند ولی وقتی جبرییل از خداوند میپرسد چه کسی زیر عباست خداوند میفرماید هم فاطمه و ابوها و بعلها و.....
من ۹ سال ازدواج کردم یه بارم استفاده نکردم اصلا زودپز دوس ندارم نخریدم و هیچ وقت هم نمیخرم

جداا؟؟؟؟؟من زودپزم نباشه اشپزخونه تعطیله...خورشت و گوشت و حتی عدسی و سوپ و.......

شما از صبح زود غذا میزاری رو؟

1485
جداا؟؟؟؟؟من زودپزم نباشه اشپزخونه تعطیله...خورشت و گوشت و حتی عدسی و سوپ و....... شما از صبح زود غذ ...

منم بعضی اوقات استفاده میکنم ولی چون ازش میترسم یک گاز کوچولو تو حموم دارم میزارمش اونجا در رو هم میبندم  

😑😑

قبل از اینکه سوت زودپز رو بردارین زیرش رو آب سرد بگیرید یا توی سینک آب سرد پر کنید یه چند دقیق زودپز رو بذارید توش بعد درش رو باز کنید غذا با بخار پخته شده و خواصش هم حفظ میشه

ایلیام همه دنیام
1476
جداا؟؟؟؟؟من زودپزم نباشه اشپزخونه تعطیله...خورشت و گوشت و حتی عدسی و سوپ و....... شما از صبح زود غذ ...

بله راست میگم اصلا دوست ندارم . هم ازش میترسم هم اعتقاد دارم غذا توش بیمزه میشه

خورش هامو هم همیشه از ساعت ۲۲ ظهر شروع میکنم آرو آروم تو دیزی سنگی یا قابلمه مسی درست میکنم تا ۸ و ۹ شب که همسرم بیاد . با شعله ی ملایم جا بیافته

اگه میخوای مانکن شی زود بیا این جا❤https://www.ninisite.com/discussion/topic/1702504/چالش-لاغری-بامداد-خمار-دوره-دوم😲🙈وزن شروع۷۵🙈😲😜وزن الآنم۵۷/۷۰۰😜😄وزن هدفم۵۰😄 بامداد جونم عزیزم عاشقتم ممنونم که منو خوش هیکل کردییییی 😗😗😗😗
منم بعضی اوقات استفاده میکنم ولی چون ازش میترسم یک گاز کوچولو تو حموم دارم میزارمش اونجا در رو هم می ...

عجب...نهبابا ترس برا چی اخه..زودپز جدیدا که ایمنی بالایی دارن فقط باید بعد از سرد شدن درشو باز کنی

بله راست میگم اصلا دوست ندارم . هم ازش میترسم هم اعتقاد دارم غذا توش بیمزه میشه خورش هامو هم همیشه ...

افرین بانو....ولی خورشت تو زودپز هم خوب جا می افته...من یه ساعت درب زودپزو میبندم خیالم راحت میشه ک پختن بعد درشو باز میکنم سر قابلمه میزارم روش و دو تا سه ساعت میزارم جا بیفتن...چون اب زیاد میریزم

افرین بانو....ولی خورشت تو زودپز هم خوب جا می افته...من یه ساعت درب زودپزو میبندم خیالم راحت میشه ک ...

من که از زود پز وحشت دارم

قبل از اینکه سوت زودپز رو بردارین زیرش رو آب سرد بگیرید یا توی سینک آب سرد پر کنید یه چند دقیق زودپز ...

من که خریدم بهم گفت به هیچ عنوان آب سرد نگیرین

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
1508