2737
2734
عنوان

كاراي عجيبو جالب شوهراتون

587 بازدید | 33 پست

خنگ بازياشون

كاراي خنده دارشون 

شاخته بازياشون

بگين بخنديم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوليشو خودم ميگم

خيلي مرتبو تميزه جوراباشو تا ميزنه 😂

وقتي ميخاد تصميم بگيره ميره دست به اب

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2740
جوراباشو قايم ميكنه😑

میترسه تو بپوشی😅😅😅

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

از تاريكي ميترسه شبا منو بيدار ميكنه ميره  دست به اب  مياد چن بارم صدام ميزنه ببينه بيدارم يا نه اگه طول بكشه

میترسه تو بپوشی😅😅😅

تازه مطمئن ميشه من نبينم بعد ميره هلشون ميده يجا نميفهمم چرا اينجوري ميكنه

يعالمه جوراب داره كه هر روز نو ميپوشه به جوراب شسته شده اعتقاد نداره اصلا😐

ادمهاي اشتباه زندگيت،درست ترين درس هاي زندگي رو بهت ميدن🧐

مايوشو بهم داد يه دفه اتو كنم خيليم ادعا داشت راست ميگه😕