2733
2734
عنوان

كاراي عجيبو جالب شوهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مث بعضی زنا دیر حاضر میشه کفر منو درمیاره من حاضر نشستم جلوش عین دخترا ور میره...ی موقع های ناجورم م ...

شوهر منم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2738

واسه يه زير پوش شده ٢٠تا مغازه رفته 😖

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
دیوونه نمیشی؟

چرا منم خيلي طول بكشه ١٥دقيقه اماده ميشم

وقتی رابطه بخاد انقد مهربون میشه.....بهش میگم دوباره هوس کردی....میگه نه من همیشه مهربونم منم خر..میگم خدایا شکرت ادم شد...دودیقه بعد میبینم نخیر..اقا رابطه میخاد