2733
2739

تا حالا راج بهش با کسی حرف نزدم دلم میخواد یه بچه دیگه بیارم سنم داره میره بالا اما شرایطش به هیچ وجه مهیا نیست . با شوهرمم تفاهم ندارم اما شدیدا دلم برا بچم میسوزه که تک فرزند بوده ده سال. هر چقدر خودمو به کلاسهای مختلف خواستم سرگرم کنم سرم گرم نشد اعصابم خوردتر شده بگید چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

شماها اگه جا من بودید بچه میاوردید خیلی دودلم . اما بیشتر نظرم منفیه رو بچه آوردن . اما مثل یه کینه مونده تو دلم از شوهرم که شرایط رو مهیا نکرده برا بچه دوم. اصلا حتی بهش فکر هم نمیکنه. تا حالا مسئولیت همین بچه هم رو دوش خودم بوده

بیار چه اشکال داره هم خودت روحیه ات بهتر میشه هم بچه ات از تنهایی در میاد هم زندگیت رنگ و بوی تازگی میگیره

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...
ده سال تنها بوده دیگه بعد این خواهر برادر میخواد چیکار با ده سال فاصله سنی بهتره بی خیالش بشی البته ...

اخه الانم خیلی غمگینه هیچ چیزی خوشحالش نمیکنه حتی بهترین غذا تفریح اسباب بازی. همیشه با حسرت میگه دوستام خواهربرادر دارن