2737
2739
عنوان

من از یه چیزی چند ساله خیلی ناراحتم شدیدا افسردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 43 پست

اختلاف سنیشون که مشکل نداره شاید الان واسشون زیاد باشه ولی وقتی بچه اولت بشه سی سال و چهل سال یه همدم بیست و سی ساله داره.

یکی از فامیلای ما نوجوون بود مامانشو تو سن بالا وادار کرد واسش خواهر برادر بیاره

بعدم مگه خود ما و پدر مادرامون با خواهر برادرامون ده سال اختلاف سنی نداشتیم و الان همدم هم نیستیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من که دست خودم بود ۳ تا قد و نیم قد  داشتم الان😄

یعنی با این اوضاع بچه می اوردید از سه سالگی خودم همیشه بچمو پارک مهد مدرسه دکتر مهمونی بردم شوهرم انگار هنوز مجرده برا خودش

یعنی با این اوضاع بچه می اوردید از سه سالگی خودم همیشه بچمو پارک مهد مدرسه دکتر مهمونی بردم شوهرم ان ...

شما گفتی همسرت اعتیاد داره  . بنظرم  باید بهش فکر کنی بعد تصمیم بگیری

سر چی با شوهرت مشکل دارید؟دقیق اگه میشه بگو چون معلوم نیس چرا تفاهم ندارید مشکل جدیه یا نه

اعتیاد داره . گاهی خیلی عصبی میشه. تا الان رابطش و برخوردش با بچم درست نبوده. بی تعهد نسبت به زندگی در بیشتر مواقع. پول هم بسختی بهم میده

2740
بچه بیار ..اگه میدونی وضعیتت تغییر نمیکنه  طلاق نمیگیری بیار

شوهرمو چکار کنم. کلا اگه بچه بیارم خودم به تنهایی باید جورشون رو تا اخر عمر بکشم . نه وضع مالی خوبی داره شوهرم اعتیاد هم که داره . عصبی هم هست

اعتیاد داره . گاهی خیلی عصبی میشه. تا الان رابطش و برخوردش با بچم درست نبوده. بی تعهد نسبت به زندگی ...

وااای عزیز همه مشکلاتش ی طرف اعتیادش بی طرف،نمیدونم  والا چی بگم خدا خودش هرچی صلاحته همونو برات مهیا کنه

دوستای گلم برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم میکنید.دعا کنید دل مادر پدرم شاد بشه