2737
2734
عنوان

من از یه چیزی چند ساله خیلی ناراحتم شدیدا افسردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 43 پست
با این شرایط ایده ال حتما یک بچه دیگه هم بیارین 🤔

تو رو خدا این حرفارو بهم نزنید دلم خونه از شوهرم. چکارش کنم طلاق بگیرم؟ من خودمم نظرم منفیه اما تا اخر عمرم  کینه و ناراحتی از شوهرم تو دلم می مونه. عذاب وجدان هم از ناراحتی و تنهایی بچم حتما منو میکشه

استارتر مشورت میخواد دوست خوبم با لحن بد دلشو نشکونید

خیلی ممنون میشه بهم بگید چکار کنم. شوهرم امیدی بهش هست. اگرم ترک کنه با این اوضاع مالی باز نمیشه بچه دار شد درسته؟ هیچ پس اندازی نداره شوهرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتیاد داره . گاهی خیلی عصبی میشه. تا الان رابطش و برخوردش با بچم درست نبوده. بی تعهد نسبت به زندگی ...

نکن اینکارا هم خودت بدتر میشه چون دوتا بچه خیلی سخته   کارات دوبرار میشه درست بزرگ شده اولی ولی نیازاش عوض شده کاراش کم نشده مسیولیت شما بیشتر میشه پدرش هم که مسولیت نمی گیره 

من نه مشکل مالی داشتم شوهرمم همه جور کمک حالم هست به درس ومشق وکلاسای اولی می رسه بعضی موقع ها فکر می کنم ایا درست بود بچه دوم باهم دعوا می کنن ریخت وپاش زیاد میشه فکر کن مهمون که بچه دار میاد خونه ادم با مهمون بی بچه همون قدر بین تک فرزندی ودومی فرق هست

2728
خیلی ممنون میشه بهم بگید چکار کنم. شوهرم امیدی بهش هست. اگرم ترک کنه با این اوضاع مالی باز نمیشه بچه ...

بنظرم اگر برای هیچوقت نمیخوای طلاق بگیری بچه اوردن خوبه اگه میتونی بری سرکار یا اگه خاتواده ها حمایتت کنن چون بچه هات بزرگ شن تکیه گاهت میشن ما تو فامیل چندتا داریم ک قصدشوت طلاق نبوده بچه اوردن الان بچه شون شده پشت و پناهشون،البته نمیدونم عقایدم درسته یا نه واقعا نمیدونم 

دوستای گلم برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم میکنید.دعا کنید دل مادر پدرم شاد بشه
اخه الانم خیلی غمگینه هیچ چیزی خوشحالش نمیکنه حتی بهترین غذا تفریح اسباب بازی. همیشه با حسرت میگه دو ...

نمیدونم باز خودت موقعیتتو بهتر میدونی اگه شرایطشو داری اقدام کن خدا بزرگه

شماها اگه جا من بودید بچه میاوردید خیلی دودلم . اما بیشتر نظرم منفیه رو بچه آوردن . اما مثل یه کینه ...

نه نميوردم

يه انسان و بيارم تو زندگي كه دل پدر و مادر به هم خوش نيست

تفاهم ندارن

شرايطم ندارن

فكر نميكني ظالمانه است؟

تو اين دنيا پر درد و رنج و سختي يه انسان و بياري كه چي بشه؟

خودخواهي نيست؟

2738
خب شرایطش اصلا مهیا نیست همسرم اعتیاد داره متاسفانه . 

واي خدااااااااا

فكر كردي بچه هات بزرگ شن از اينكه پدرشون معتاده سرافكنده نميشن؟

نكن تو رو خدا

يدونه هم زياه

گناه دارن

بچه ديگه بيارين با اين شرايط به نظرتون عذاب وجدان نداره؟

آره درسته به همه چیزش فکر کردم میدونم اشتباهه فعلا هم قصد ندارم بیارم اما خیلی ناراحتم هم از شوهرم هم بخاطر بچم که خیلی تنهاست

نه نميوردم  يه انسان و بيارم تو زندگي كه دل پدر و مادر به هم خوش نيست  تفاهم ندارن ...

نه فعلا نمیخوام بیارم ناراحتیم از خودمه میگم شاید عرضه نداشتم زندگیم درست کنم . خیلی افسرده و عصبی شدم نمیدونم با بچم چکار کنم همیشه تنهاست و غمگین با هیچ کس حرف نمیزنه روحیش گرفتس

آره درسته به همه چیزش فکر کردم میدونم اشتباهه فعلا هم قصد ندارم بیارم اما خیلی ناراحتم هم از شوهرم ه ...

اره واقعا بچه ها گناه دارن 

خاهر و برادر مخوان

ولي خوب شرايط نيست

بهتره نكنين اين كار و

اره واقعا بچه ها گناه دارن   خاهر و برادر مخوان  ولي خوب شرايط نيست بهتره نكنين اي ...

به نظر شما اگرم ترک کنه بازم امیدی هست رفتارش درست بشه برا بچه اقدام کنم اوضاع مالیمون ناجوره تا حالام مسئولیت قبول نکرده در قبال بچه. اگرم طلاق بگیرم که بازم هیچ وقت نمیتونم برا پسرم خواهر یا برادر تنی بیارم؟ ازین که همه وظایف خواستن یا نخواستنها آوردن یا نیاوردنها طلاق گرفتن یا نگرفتن ازین که فکر کردن به همشون رو دوشمه دارم نابود میشم پسرم براتولد خواهر دوستش کلی گریه کرد