2733
2734
عنوان

اصلا چنین جراحی زیبایی ای وجود داره؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها عکسی دارید که بذارید ببینم؟ آخه با دوستم سر این حرف بود من میگم اون عمل پلکه  میگه نه ...

سرچ کن عمل جراحی بزرگ کردن چشم..اگه فیلتررشکن داشته باشی واست میاره 

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼
2728
وای !!!! چه عجیب  ترسناکه .... عکسی از این مدل عملا دارید بذارید اینجا؟

سرچ کن عزیزم😊

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼
2740

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
سرچ کردم ... ولی اخه اصلا عکس قبل و بعدشون فرق نداره به نظرم! فقط اوناییکه مدل عملش روی پلک بوده خی ...

سرچ کن مدل چشم گربه ای