2726

تا حالا دیدید یا شنیدید که کسی جراحی زیبایی کنه و سایز چشم هاش رو درشت کنه؟؟؟

منظورم جراحی های پلک و اینا نیستا

کلا سایز چشم طرف درشت بشه

اره. تو کره جنوبی رایج ترین عمله.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله ..کره ای ها 😂😀

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼
اون عمل پلک نیست؟

نع ..گوشه چشمو میشکافن 

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼
اون عمل پلک نیست؟

نه یه شکاف از کنار چشم میدن. با پلک فرق داره.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

بچه ها عکسی دارید که بذارید ببینم؟

آخه با دوستم سر این حرف بود

من میگم اون عمل پلکه 

میگه نه ...کلا چشم درشت میشه

یعنی یه خانوم ایرانی هم بدون اون حالت پلک چشم های زردپوست ها میتونه بره بدا زیبایی فقط چشماشو درشت کنه؟؟؟

واییی که اگه من عمل کنم فضایی میشم 

ولی میدونم خوشگلتر میشه چشمام😍😍😍

2706