2737
2739
عنوان

اصلا چنین جراحی زیبایی ای وجود داره؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 34 پست
مرسی،دیدم...... چشم گربه ای که خیلی عملش ظاهرا سنگینه 

اوهوم

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق چشم گربه ایم..تو آرایش چشمام هم سعی میکنم چشمام به سمت بالا کشیده بشه  ..ترلان پروانه رو دوس ندارم ولی فرم چشماش خیلی خوشگله نه رنگش

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼
من عاشق چشم گربه ایم..تو آرایش چشمام هم سعی میکنم چشمام به سمت بالا کشیده بشه  ..ترلان پروانه ر ...

چشم گربه ای که طببعی باشه یا ب ارایش باشه به نظرم خیلی بهتر از عمله

چون عمل بعد یه مدت که سن بره بالا فکر کنم بدمدل شه چشم ها

2728
چشم گربه ای که طببعی باشه یا ب ارایش باشه به نظرم خیلی بهتر از عمله چون عمل بعد یه مدت که سن بره با ...

دقیقا👌👌👌