2733
2734
عنوان

دختر خاله نكبت شوهرم😒😡

| مشاهده متن کامل بحث + 3394 بازدید | 109 پست
دوستان دختر خالش دختر عموشم هست

وای مغزم سوخت 😵😵

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شوهر دختر خاله شوهر استارتر زنگ میزنه ب شوهر استارتر ک بیا صحبت کنیم ... شوهر استارترم الکی ب اینا ...

خدا خیرت بده موندم چجوری جریان به این راحتی و استارتر انقدر پیچیده توضیح داد😂😂😂

ینی باقیش و در جریان نیست?

نه يسري ساعت ١همسرم خونشون بود شوهرش شيفت بود به من خودش لو داد كه محمد تا ١خونه ما بود درصورتي كه محمد در به در خونه ما تا ١٢بيشتر نميمونه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ینی باقیش و در جریان نیست?

نه يسوي تازه نامزد كرده بوديم خانوم رفت تو حموم پشت گردن شوهومو زد 😶😶😶😶منم ار ناراحتي بيهوش شدم جيغ داد ميكردم خونه ام مهمون بود شوهرم اول ديت پيش گرفت بعد ميگفت تورو خدا غلط كردم داد نزن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه يسوي تازه نامزد كرده بوديم خانوم رفت تو حموم پشت گردن شوهومو زد 😶😶😶😶منم ار ناراحتي بيهوش شدم ...

اوااااا اواااااا واااااااا من لال شدمممممم از تعجب خاک به سرشششششش زنیکه نکبتتتتتتت

نه يسري ساعت ١همسرم خونشون بود شوهرش شيفت بود به من خودش لو داد كه محمد تا ١خونه ما بود درصورتي كه م ...

😄😄😄😄😄بابا اینقد شکاک نباش

من این اشتباه و کردم ،شما نکن

فقط خودتو از چشم شوهرت میندازی با این شک کردنا