2703
2553
عنوان

دختر خاله نكبت شوهرم😒😡

3385 بازدید | 109 پست

من امروز اومدم خونه نامزدم اينا .....شوهر دختر عموش زنگ زد به شوهرم گفت بيا خونه ما كارت داريم اينم پيش من و مامانش گفت ميگه بيا شير لباس شوييمونو ببند خلاصه رفت منم بعد ٤٥ديقه عصباني شدم زنگ زدم به شوهر دختر خالش گفتم به محمد بكو بياد منو ببره خونمون اونم گفت صب كن ببنده بعد بياد😶😡خلاصه بعد ١٠ديقه اومد ديد عصباني ام گفتم منو خر فرض نكن كه بعد گفت بخدا عشقم من كه ازت قايم نميكنم راجب اين مسائل صحبت كرديم  گفتم پس چرا شوهرش اونجوري گفت بهم .....گفت من گفتم اينجوري بگو تينا نميدونه واسه چي اومدم ....بعد گفت اره من كه از تو نميتونم چيزي قايم كنم بايد بهت بگم فقط ميخواستم اونا نفهمن كه تو ميدوني خلاصه تموم شد صحبتشونم راجب پسرخالش بود ...

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خیلی کار زشتی بوووووووده ناموسن

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2456

دختر خالش یا دختر عموش بود بالاخره

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تورو یادم نیاره...کجابایدبرم که یک شب فکر تو منوراحت بزاره...چه کردم باخودم ک مرگ وزندگی برام فرقی نداره...محاله مثل من توی این حال بد کسی طاقت بیاره...کجابایدبرم ک تو هرثانیه ام تورو اونجا نبینم...کجا بایدبرم ک بازم تا ابد ب پای تو نشینم...قراره بعدتو چه روزایی رو من توتنهایی ببینم...دیگه هرجا برم چ فرقی میکنه از عشق تو همینم...
2714
2706