2733
2739
عنوان

دختر خاله نكبت شوهرم😒😡

| مشاهده متن کامل بحث + 3385 بازدید | 109 پست
چطور نمیتونه مردم از خواهر برادرشون دل میکنن...اینمه دختر عمویی بیش نیست

ميگه اونوقت ميان تورو اذيت ميكنن ميگه من فقط دختر عمو ميبينمش بعد عروسي ام تو بري ميرم نري بدون تو نميرم 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂😂😂 واااااای خدااااایااااا 😂😂😂😂😂 این استارتر خیلی باحاله  من اکثر تاپیکشاشو ...

بابا مگه بی سوالیه یا چیستان که ما حدس بزنیم.  😄😄😄😄😄 خوده منم فنه بیانم به شدت ضعیفه و اینمدلی نافهموم حرفمو بیان میکنم سره همون تاپبک نمیزنم. میترسم بزنم بگن چی میگی یا سره کاریه

فقط با شوهر من اينجوري ميكنن تازه زنداييشون بهم ميگه تو نبودي محمد ٢٤ساعت با من بود باهم بيرون ميرفت ...

بنظرم دیدن تو حساسی ازارت میدن..

وگرنه بقول خودش بچه بوده با زن داییش رفته بیرون..

خودتو جلوشون حساس نشون نده اصلا...

قبلا که نامزد بودم سنم کم بود ۱۹ ساله بودم؛حساس بودم خیلیا دست میزاشتن رو نقطه صعفم حتی خانواده همسرم یه چیزایی رو بُلد میکردند که من اذیت شم..

اولا ادم بزرگتر میشه حساسیتش کم میشه دوما آدم باید رو خودش کار کنه؛نزار فکرت کنترلت کنه تو فکرتو کنترل کن...

سوما هرگز نقطعه ضعفهاتو نشون نده..

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
2731
ميگه اونوقت ميان تورو اذيت ميكنن ميگه من فقط دختر عمو ميبينمش بعد عروسي ام تو بري ميرم نري بدون تو ن ...

تو سایت زیر مشاوره رایگان هست..

برو مشاوره بگیر کمک کننده ست

http://javab.ir/09640/

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج