2737
2734
عنوان

دختر خاله نكبت شوهرم😒😡

| مشاهده متن کامل بحث + 3385 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميگه به صلاحت بوده كه تو قاطي نشي مهم اينه من اومدم بهت گفتم ولي شوهرم فهم نداره من اونجا مهمونم نره ...

ب شوهرت بگو دوس نداری با اون هم کلام بشه به هررر عنوانی

و خدایی که به شدت کافیست....
2728
2740
شما فرق دختر عمو و دختر خاله را ابتدا بياموز

😂😂😂😂😂

حس میکنم عشقت دردی که دنیامو بغل کرده ////حال و هوای من تا بر نگردی بر نمیگرده///وقتی ازم دوری دل تنگی رو قلب من آواره ////هر جا برم فکرت حتی یک شب تنهام نمیذاره////حال دلم باتو خوشه بغضت صدامو میکشه این عشقه/////هر جا که میرم مقصدی با من به دنیا آمدی این عشقه/////وقتی بهت فکر میکنم حس میکنم عطر تو رو میگیرم////حتی من از تصور اینکه به من فکر میکنی میمیرم///////وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه/////هر جا برم دورم هر جا بری دوری////غربت تمومه عالمه////وقتی ازت دورم قلبم نمیزنه این حال هر شب منه////دنیا بدون تو زندون بی دره بغضه که گریه میشه یک ذره...... 

حالا گناه دخترخاله نکبت چی بود من نفهمیدم😼

میشه واسه بر آورده حاجت دل شکسته ام سه تا صلوات هدیه کنید به مادر پهلو شکسته ی اهل بیت (ع) خانوم حضرت زهرا (س)😖,من حاجتمو از خانوم گرفتم🙌🙌🙌🙌😍اگه دوس داشتی همون سه تا صلوات وبرای سلامتی نی نی تو دلم به ایشون هدیه کن 😘انشالله که شمام حاجت روا بشی 💕💕💞💞💋💋💋
حالا خوبه دختر خالش شوهر داره و شوهرش و در جریانه و اینقد حساسی  اگه نمیدونست دیگه چی میشد وق ...

چیو ندونه چی شده مگه یکی به خطه ثلیثه فارسی توصیح بده بقیه هم بفهمن چیشده. فقد فهمیدیم دختر  خاله همون دختر عموشه

2706