2737
2734
عنوان

دختر خاله نكبت شوهرم😒😡

| مشاهده متن کامل بحث + 3385 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وای عزیزم سخت نگیر توروخدا. بابا شوهرتم آدنه دیگه. کدوم ادمیو دیدی اشتباهای کوچیک نکنه!! سخت نگیر&nb ...

ميگه به صلاحت بوده كه تو قاطي نشي مهم اينه من اومدم بهت گفتم ولي شوهرم فهم نداره من اونجا مهمونم نره 😶دختره كثافت به عناوين مختلف ميشينم باشوهوم ميحرفه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان دختر خالش دختر عموشم هست

مسخره کردی مارو. 

حس میکنم عشقت دردی که دنیامو بغل کرده ////حال و هوای من تا بر نگردی بر نمیگرده///وقتی ازم دوری دل تنگی رو قلب من آواره ////هر جا برم فکرت حتی یک شب تنهام نمیذاره////حال دلم باتو خوشه بغضت صدامو میکشه این عشقه/////هر جا که میرم مقصدی با من به دنیا آمدی این عشقه/////وقتی بهت فکر میکنم حس میکنم عطر تو رو میگیرم////حتی من از تصور اینکه به من فکر میکنی میمیرم///////وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه/////هر جا برم دورم هر جا بری دوری////غربت تمومه عالمه////وقتی ازت دورم قلبم نمیزنه این حال هر شب منه////دنیا بدون تو زندون بی دره بغضه که گریه میشه یک ذره...... 

بعضی چیزا خصوصیه لازم نیس همه بدونن ایشون هم از،شوهزتون راهنمایی خواسته ربطی نداره ناراحت بشوید اگر مربوط به مسایل شما یا همسرتون بود اره حق داشتید شاید انطرف دوست نداره مسایلش به بیرون از خونشون کشیده بشه یا شما که تازه نامزدم هم هستید و شناخت درستی از هم ندارید بدونید

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2706