2733
2739
عنوان

همین لحظه چی تو ذهنتونه؟؟؟☺☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 199 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همش ترسسسسسسسسسسسسسسس😨😨😨😨😨😨😨😨😨

ترس چی؟ منم ترس دارم از ایندش و نتونم تربیتش کنم. و اینکه من فوق العاده رو گربه بچه حساسم و اعصابمو خورد میکنه 

میشه واس مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنی😞یعنی میشه منم یه روز تیکر بارداریمو بزنم😍
ایشالله خوابت رویای صادقه باسه و بزودی قسمتتون بشه

منم خییییلی دعا کن نمیدونم چرا هر سال قسمت مامان و بابا میشه ولی همش برام ی کاری پیش میادکه

من نمیتونم برم 

منم خیییییلی دلم یه دل سیر زیارت کردن میخواد فارغ از همه چی 

بین من و خدا هیچ مشکلی وجود ندارد که نتوانیم باهم حل کنیم (:
2728
ترس چی؟ منم ترس دارم از ایندش و نتونم تربیتش کنم. و اینکه من فوق العاده رو گربه بچه حساسم و اعصابمو ...

گریه

میشه واس مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنی😞یعنی میشه منم یه روز تیکر بارداریمو بزنم😍

دغدغه ي كل زندگيه من تغذيه ي پسرمه ! از اينكه بخواد هله. هوله بخوره دوست دارم بميرم ! حتي صبح كه بيدار ميشم تمام فكرم اينه كه كجاها نبرمش كه خوراكي نبينه ! فردا ميخوام برم دكتر ، اميدوارم بهتر بشم 

من با اومدنش مشکل دارم نه با خودش 😣😣

چراااا؟

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
2740
منم خییییلی دعا کن نمیدونم چرا هر سال قسمت مامان و بابا میشه ولی همش برام ی کاری پیش میادکه من نمیت ...

ایشالله عزیزم حتمن یه حکمتی تو نرفتنه ،ولی یبار ازته دل روبرو قبله سلام بده به امام رضا و ازش خواه که قسمتت کنه

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
من هفته پيش بردمش مشاوره،،، البته فقط منو شوهرم رفتيم تو اتاق،،، بعد كه اومديم بيرون، ميگه وايسادم پ ...

دختر شما مشکل رفتاریش چیه؟؟

منم خيلي گريه ي بچم اعصابم رو خورد ميكنه 

دیگه همه میدونن من رو گریه حساسم بخدا جوری شده چند وقت پیش تو تلویزیون داشت فیلم میداد منم سرم رو گوشی بود بعد صدای گریه بچه پخش میشد منم یهو داد زدم که چته ساکت شو کنترل کنارم بود برداشتم پرت کردم. شوهرم همینجوری هاج و واج مونده بود گفت چته خب فیلمه واقعی نیست که داد میزنی😂😂

2706