2733
2734
عنوان

همین لحظه چی تو ذهنتونه؟؟؟☺☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 199 پست
اگه زیاد میخوری برو ازمایش کم خونی بده 

خیلی دوس دارم بخورم از ترس حرام بودنش نمیخورم خیلی مقاومت میکنم😅😅 

اما میبینمش دهنم اب میوفته 😁

روی سنگ قبرم بنویسید این اولین  باری نبود که مرد  
خیلی دوس دارم بخورم از ترس حرام بودنش نمیخورم خیلی مقاومت میکنم😅😅  اما میبینمش دهنم اب میوفت ...

خب خداروشکر. چون یکی از نشونه های کم خونی خوردن خاک و برنج خامه . مامان من داشت متوجه نبود ب صورت وحشتناکی برنج خام میخورد ازمایش داد دیدن اوضاش خرابه داروهاشو ک خورد الان سمتشم نمیره یادش میفته خجالت میکشه

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خداروشکر. چون یکی از نشونه های کم خونی خوردن خاک و برنج خامه . مامان من داشت متوجه نبود ب صورت وح ...

خداروشکر که حالشون خوبه😘

روی سنگ قبرم بنویسید این اولین  باری نبود که مرد  
2728
حرف گوش نميده، كار خودشو ميكنه، يكسره در حال راه رفتنه، همش ميخواد تلويزيون ببينه، دائم با داداشش سر ...

وای دقیقا دختر منه ،پر جنب و جوش ورییس خونه  غرغرو  ولی خیلی مهربونه 

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد