2737
2739
عنوان

آخه آدم باید چیکار کنه!؟

469 بازدید | 58 پست

نه کار هست که بری سرکار، ازدواج کردن هم که شده گذر از هفت خوان رستم ازدواج هم نمیتونی بکنی تو این اوضاع اقتصادی و اوضاع جامعه هیچ کاری از دست آدم بر نمیاد یعنی همینجوری باید بشینم ببینم سنم هر روز داره میره بالاتر و روزای عمرم داره میگذره به بی کاری و بطالت!

چیکار کنم بچه ها!

واقعا بعضی وقتا یعنی اکثر وقتا از زندگی کردن خسته میشم بعضی وقتا واقعا حوصله ندارم زندگی کنم یعنی از سر اجبار ی سری کارهارو انجام میدم!

تا حالا شده از خدا درخواست مرگ بکنین؟

تا حالا شده به ی حدی برسین شبا قبل خواب ی دل سیر گریه کنین و بگین خدایا فردا بیدارم نکن!؟؟؟؟

شده تا حالا؟

خودم که تا دلتون بخواد!

چیکار باید کرد؟

خوب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نباشید از خوب بودن هیچ خیری نمی‌بینید! تمام زندگی به شانسه نه به خوب بودن! 😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توکل کن

شاید خدا آینده ی روشنی برات درنظر گرفته

امیدتو از دست نده

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
2731

اره خيلي شده 

كه نخوام از خواب بيدار شم 

كه بريده باشم كه خسته باشم 

مخصوصا الان كه روزاي سختي رو ميگذرونم اما شرايطم باهات فرق داره 

ميخوام بهت بگم همه مشكل دارن فقط نوعش باهم فرق داره 

اينكه ازد نكردي من از خدام بود الان مجرد بودم 

اينكه ميگي كار نيست منظورت كار با حقوق خوب ؟ 

هست يكم تلاش كن ، كار هنري ياد بگير يا ادامه تحصيل بده  

خدايا شكرت 🙏🏻

مثل منی من ک ب هیچیی دیگ امید ندارم  ازدواج ک اصلا ریسکه کارم ک پارتیشو ندارم درسم میخونم میدونم اینده ندارم فقط میگذرونم وگله دارم بازم خدارشکرمیکنم میگم همین نعمتی ک دارمم ازم بگیره دیک چی میمونه برای من هیچی خدایاشکرت

2740

شده شده اره برا همه شده. منم یک عدد افسرده بودم که نامزد کردم. الان مجبورم تظاهر کنم حالم خوبه. اما خسته ام. نه اینکه بخاطر ازدواج ناراحت باشم ها. ازون بابت مشکلی ندارم. اما  من حالم قبل از نامزدی بد بود روحم داغون بود شکستم .من توی ی شب فرو ریختم تا مدتها افسردگی گرفتم اما دم نزدم نذاشتم کسی بفهمه من ی جنازه متحرکم. اگه نامزدم نمیومد توی زندگیم شاید حالم خیلی بدتر بود. 

👰🤴تورا به اندازه همه کسانی که نمیشناخته ام دوست میدارم.برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب میشود و برای خاطر نخستین گناه.تو را به اندازه همه کسانی‌که دوست نداشته ام دوست میدارم.تورا بخاطر دوست داشتن، دوست میدارم😇
عزیزم چقدر نا امیدی من بهت میگم چی کار کنی اول بگو مدرکت چیه مدرک داری یانه؟

بله دارم ولی کاش گردنم خورد میشد نمی رفتم این رشته رو بخونم کلی از عمرم رو به خاطر این رشته تلف کردم رفتم مدرک مهندسی گرفتم از ی دانشگاه خوب با ی رتبه خوب تمام روح و روان و اعصابم رو گذاشتم واسه خوندنش چون دانشگاه بیش از حد سختگیر بود الان عین چی پشیمونم همش میگم کاش میرفتم ی رشته ای میخوندم رشته بچه هایی که تموم ترم میخوابیدن و مشغول فیلم دیدن و گشت و گذار بودن و ی روز قبل امتحان دو تا برگ جزوه میگرفتن دستشون و بعدم با 20 برمیگشتن و الانم استخدام شدن و رفتن سرکار و ی خواستگارهای هم دارن انگار چی خواستگارهای ما هم باید وقتی راجبشون میشنوم به حال خودم تاسف بخورم و به خودم بگم خدایا مگه من شل و کور و کرم چی کم دارم که اینا با این شرایط میان خواستگاری من تازه دو قورت و نیمشونم هست الان واسه همه رشته هایی که نمیدونم بگم چی استخدامی و بازار کار هست چجوری اونوقت منم باید بشینم ببینم زندگی چی به سرمون میاره

خوب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نباشید از خوب بودن هیچ خیری نمی‌بینید! تمام زندگی به شانسه نه به خوب بودن! 😊 
آره شده تو گذشته خیلی میخواستم.ولی حالا هرشب میخوام یه روز بیشتر عمر کنم

خوش به حالت 

میتونم بپرسم چه اتفاقی افتاد که به این حد رسیدی؟

رشته ات نگفتي خوب غير مرتبط كار كن 

ببخشید اگه بگم ممکن بشناسید چون رشته ش تو ایران خیلی کم خیلی ها هم اصلا نمیشناسن 

دنبال کار غیر مرتبط هم رفتم خیلی رفتم ولی نشده