2733
2734
عنوان

آخه آدم باید چیکار کنه!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 58 پست

منم همینطوری ام عزیزم تنها نیستی خخخخخ اززندگی میخوام لفت بدم اما توی این دنیا مردن هم تاوان داره همیشه پاک و صاف ساده بودم اما همیشه تنها ام کارام جور نمیشه بهترین روزای عمرم داره ب بدترین شکل ممکن میگذره زخم زبون و و و اما توکلت علی الله باید یه جوری روزا رو بگذرونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توکل کن شاید خدا آینده ی روشنی برات درنظر گرفته امیدتو از دست نده

توکلم به خداست ولی واقعا دیگه خسته شدم بهترین روزهای عمرم داره از بین می ره همینجوری بیهوده!

انگار هیچی درست نیست هیچی درست پیش نمی ره هیچ کاری جور نمیشه هیچی درست نمیشه خسته شدم از این همه نشدن!

خوب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نباشید از خوب بودن هیچ خیری نمی‌بینید! تمام زندگی به شانسه نه به خوب بودن! 😊 
منم همینطوری ام عزیزم تنها نیستی خخخخخ اززندگی میخوام لفت بدم اما توی این دنیا مردن هم تاوان داره هم ...

احساس میکنم پیر شدم واقعا خسته م خسته م!

خوب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نباشید از خوب بودن هیچ خیری نمی‌بینید! تمام زندگی به شانسه نه به خوب بودن! 😊 
2728
برو شمع سازی برو تزریقات یاد بیگر و نهایتا توی مطب کار کن از بیکاری بهتره من 19 سالمه

به این راحتی هم نیست که میگی متأسفانه تو ی شهر کوچیک زندگی کردن بدتر از همه چیز دست و پای آدم رو میبنده!

خب چرا تو ازم نای استخدامی شرکت نمیکنین؟آرایش گری هم درامدش خوبه..من خیاط میشناسم مثل دکتر ویزیت مید ...

رشته م خیلی خوبه ولی متأسفانه خیلی تو ایران شناخته شده نیست و بازار کارش حتی اگه باشه واسه آقایون اونم نه از طریق آزمون استخدام میشن که تو شرکت های خصوصی کار میکنن اونم تو ی شهرهای خاص ایران

متاسفانه تو ی شهر کوچیک زندگی میکنیم آرایشگری رو رفتم پیگیر شدم که برم ولی از تو هر کوچه رد میشی دوتا آرایشگاه هست آدم ناامید میشه!

خیلی میخوام تلاش کنم ی کاری کوچیک دست وپا کنم ی کم پول که بیاد دستم میرم ی شهر بزرگ ولی الان اوضاع اقتصادیم خوب نیست که برم 

دست روی دست نذاشتم از اینکه هیچی درست نمیشه خسته شدم

2740
اره خيلي شده  كه نخوام از خواب بيدار شم  كه بريده باشم كه خسته باشم  مخصوصا الان ك ...

دنبال کارای هنری رفتم ولی از بس بازارش یا پر یا رشته ای که هیچ فایده ای نداره کلا بی خیالش شدم

ادامه تحصیل هم ارشد قبول شدم ی دانشگاه دولتی عالی تو ی شهر خوب ولی ی رشته خیلی سخت و ی دانشگاه خیلی سختگیر ولی نه دیگه حوصله داشتم که دوباره برگردم برسم به همینجا،نه حوصله درس خوندن تو دانشگاه های سختگیر و رشته های سخت رو داشتم و پولش رو هم نداشتم و نمیخواستم خونواده رو تحت فشار بذارم در نتیجه انصراف دادم

دیگه تا سر کار هم نرم درس نمیخونم

مثل منی من ک ب هیچیی دیگ امید ندارم  ازدواج ک اصلا ریسکه کارم ک پارتیشو ندارم درسم میخونم میدون ...

ادامه تحصیل ارشد قبول شدم ی دانشگاه دولتی عالی تو ی شهر خوب ولی ی رشته خیلی سخت و ی دانشگاه خیلی سختگیر ولی نه دیگه حوصله داشتم که دوباره برگردم برسم به همینجا،نه حوصله درس خوندن تو دانشگاه های سختگیر و رشته های سخت رو داشتم و پولش رو هم نداشتم و نمیخواستم خونواده رو تحت فشار بذارم در نتیجه انصراف دادم

دیگه تا سر کار هم نرم درس نمیخونم

بچه ها خیلی احساس تنهایی میکنم خیلی!

میدونین تا حالا چندبار به پدر و مادرم گفتم کاش منو به دنیا نمیاوردین آخه منو واسه چیتون بود منو نداشتین چی کم داشتین!

شده شده اره برا همه شده. منم یک عدد افسرده بودم که نامزد کردم. الان مجبورم تظاهر کنم حالم خوبه. اما ...

منم ی جنازه متحرکم دقیقا احساس پیری میکنم!

خوشبخت باشی عزیز باز حداقل خوبه خداروشکر ازدواج ت خوبه و راضی هستی! خوش باشین!

من خیلی احساس تنهایی میکنم خیلی خیلی داغونم داغون!

من یک خانم میشناسم دوره کاشت ناخن رفته, الان وقت نداره سرشو بخاره. پول پارو میکنه. حتما نباید با مدر ...

آره این چیزا خیلی خوبه ولی متاسفانه من تو ی شهر کوچیک گیر افتادم تو هر کوچه رد میشی دوتا آرایشگاه هست!مردم هم تو شهر کوچیک خیلی واسه این چیزا پول نمیدن!

راستی امضات خیلی قشنگ و بامفهومه!چه پسر با غیرت و با معرفتی!

ادامه تحصیل ارشد قبول شدم ی دانشگاه دولتی عالی تو ی شهر خوب ولی ی رشته خیلی سخت و ی دانشگاه خیلی سخت ...

اگ  بخاطرخانوادت انصراف دادی خیلی دلسوزو دلرحمی خدااجرشو بت میده انشالله سرکارم میری

اگ  بخاطرخانوادت انصراف دادی خیلی دلسوزو دلرحمی خدااجرشو بت میده انشالله سرکارم میری

رشته ارشدی که قبول شده بودم خیلی سخت بود با استادام مشورت کردم تصمیم گرفته بودم کار کنم و خرجش رو بدم ولی استادام گفتن نمیتونی رشته ت خیلی سخته کم میاری یا درست رو بخون یا برو دنبال کار ما اینجا سختگیر هستیم و باهات راه نمیایم!با توجه به اضطراب و استرس و اعصاب خوردی هایی که از دوران لیسانس کشیده بودم هرچی فک کردم دیدم نمیتونم خودمو برسونم!نمیکشم!

خرج لیسانسم هم به زور جور میشد دیگه نمیخواستم فشار بیارم به خونواده م!

ولی خیلی ناراحت بودم و گریه کردم!  

همه دوستام بهم میگفتن دیوونه ای چرا درست رو ول کردی!

تو خیلی زرنگی خیلی استعداد داری خودم عاشق درس خوندن هستم ولی به اونا که نمیتونستم بگم پول نداشتم که بخونم!

ولی اینجا راحت میگم چون کسی کسی رو نمیشناسه!