2737
2734
عنوان

آخه آدم باید چیکار کنه!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 58 پست
رشته ارشدی که قبول شده بودم خیلی سخت بود با استادام مشورت کردم تصمیم گرفته بودم کار کنم و خرجش رو بد ...

الهی عزیزم حق داری ناراحت باشی چه رشته ای بود مگ 

خدادستتو بگیره سرکار خوب بری دیگ سختیه فوق لیسانسو نکشی

هرکدوم باشه

ببین از کار ترجمه، تایپ یا کارای کامپیوتری سر در میاری؟ البته فردا بهمـپیام بده با یه چندتا اشنا صحبت کنم حالا که این همه درس خوندی حیف نشه صحبت کنم تو شرکتاشون ببینمـنیرو میخوان یان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کار تایپ، ترجمه ، طراحی سایت کلا کارای کامپیوتری سر در میاری؟  رشتت روانشناسی بود؟ ؟

روان شناسی بالینی خوندم.

زیاد سر در نمیارم اگرم سر در بیارم تو خونه نمیتونم انجام بدم چون لپ تاپ ندارم. 

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
2731
روان شناسی بالینی خوندم. زیاد سر در نمیارم اگرم سر در بیارم تو خونه نمیتونم انجام بدم چون لپ تاپ ند ...

پس صبر کن فردا طرفای ۸-۹شب پیام بده یکی عز اقواممون مدیر مدرسه غیر انتفاعیه باهاش صحبت کنم به عنوان مشاور بری اونجا کار کنی

ببین از کار ترجمه، تایپ یا کارای کامپیوتری سر در میاری؟ البته فردا بهمـپیام بده با یه چندتا اشنا صحب ...

قربونت برم عزیز 

آخه من که تو شهر شما نیستم که 

شما کجایین؟

خوب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نباشید از خوب بودن هیچ خیری نمی‌بینید! تمام زندگی به شانسه نه به خوب بودن! 😊 
پس صبر کن فردا طرفای ۸-۹شب پیام بده یکی عز اقواممون مدیر مدرسه غیر انتفاعیه باهاش صحبت کنم به عنوان ...

خدا خیرت بده که دست به خیری ایشالا اگه به صلاح جور بشه ایشون بتونه بره سر کار  

خوب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نباشید از خوب بودن هیچ خیری نمی‌بینید! تمام زندگی به شانسه نه به خوب بودن! 😊 
الهی عزیزم حق داری ناراحت باشی چه رشته ای بود مگ  خدادستتو بگیره سرکار خوب بری دیگ سختیه فوق ل ...

ممنونم عزیز تشکر  

2740
من تهرانم شما کجایی؟

متاسفانه تهران نیستم 

اگه تهران بودم که خیلی خوب بود

آره این چیزا خیلی خوبه ولی متاسفانه من تو ی شهر کوچیک گیر افتادم تو هر کوچه رد میشی دوتا آرایشگاه هس ...

خواهش می کنم نظر لطف شماست؛ بخدا سختی و مشکل برای همه وجود داره؛ من خودم ارشد مهندسی نفت خوندم تو یک دانشگاه تراز اول؛ استاد راهنماهم از خارج کشور بودم؛ پدرم در آمد تا فارغ تحصیل شدم خیلی خیلی سختی کشیدم؛ هم تو دانشگاه از تزم دفاع کردم و هم تو شرکت ملی نفت؛ داستانی بود؛ شاگرد اول شدم سهمیه بدون کنکور دکترا هم داشتم ولی دیگه رمقی نبود؛ همه عمرم به درس گذشت؛ اونم برا هیچی؛ الانم نصف بیشتر سال را خونه نیستم؛ مجبورم رو سکو باشم وسط دریا؛ گرمای بالای ۵۰ درجه و رطوبت ۹۰ درصد. این همه درس خوندیم آخر این شدیم. اگر یکبار دیگه به عقب برگردم عمرا میادم این رشته؛ یک بنده خدایی را میشناختم  که اون هوافضا خونده بودم؛ کلی درس های سخت و مشکل؛ ولی الان بیچاره بیکاره. کلا اوضاع برای همه بده

ببین برنامه دیوار رو نصب کن واز شهر خودت کار پیدا کن

چشم عزیز ممنون از راهنمایی هات و کمکت     

خواهش می کنم نظر لطف شماست؛ بخدا سختی و مشکل برای همه وجود داره؛ من خودم ارشد مهندسی نفت خوندم تو یک ...

موفق باشی پسر خوب امیدوارم خدا بهترین هارو سر راهت بذاره!