2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی از قناعت ضرر ندیده

ولی مرز بین  قناعت و خساست هم  خیلی ظریفه...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731

تو ايران اين از محالااااااته 

از من ميشنوي تا اخر پولتو كيف كن ك دلت نسوزه 

زور بزني ده سال ده مليون جمع كني سال يازدهم با ده مليونت ميتوني يه جفت كفش اديداس بخري و تو ميموني عمرت ك پاي پس انداز رفت و چيزايي كه حسرتش به دلت موند

افت ارزش ريال چند برابر واحد زمانه اينجا

NObody dies a virgin , life fucks us all

وااای اره مامانم برام تعریف کرده یه وضع ناجوری داشتن قبلا 

ولی الان جزو پولدارترینای شهرن 

البته هنوز هم با این وضع خوبشون ولخرجی خاصی نمیکنن بریز و بپاش ندارن 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2740

هیچکی با قناعت پولدار نمیشه نهایت اینه فقیر نمیشه

آدم باید زیاد بخواد و تلاش کنه و پولو جهت رفاهش خرج

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری

البته توی پرانتز باید بگم فقط قناعت تنها نیستاا

باید یه هوش اقتصادی هم داشته باشی

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

من و شوهرم پسر خاله دختر خاله ایم 

پسر اونیکی خالم همسن شوهرمه بیست روز بعد از ما ازدواج کردن تقریبا سه ساله و نیم ازدواج کردیم ما هیچ غلطی نکردیم اونا تو این سه سال خونه خریدن چند وقت دیگه میرن توش 

خیلی قناعت میکنن از همه چیشون زدن زنش حتی خرید عید نمیکنه حقوقش یک و نیمه یه تومن قرعه کشی میده زندگیشونو با ۵۰۰ تومن میچرخونن یه بچه ۶ ماهه هم دارن

ولی ما نه از شکم نه از تفریح نه رستوران نه لباس از هیچیمون نمیزنیم پس اندازیم نکردیم تو این سه سال البته خونه رو پدر شوهرم داده بهمون

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

قناعت آدمو پیر میکنه

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
2706