2737
2734
عنوان

سر شب خونریزی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 100 پست
وای کوچیکن که سختت نمیشد با سه تا بچه  ان شالله دیگه هیچ غمی نداشته باشی

سه تا نیستن..نیم دونم دوازده روز پیش آسمونی شد    😔😊

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من 2تا سقط کردم نصف شب هم میوفتادم رو خونریزی هروقت میرفتم بیمارستان چه دولتی چه خصوصی نه سونو میکردن نه هیچکاری برام میکردن فقط معاینه میکردن

هیچ کار نمیکردن

صبح میرفتم سونو

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2740
نیم دونه😖 عیب نداره قسمتش نبود این دنیا

😢

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼
الهی بمیرم

خدا نکنه   

خونریزیت چقدر بود

خون روان و قرمز در حد پریود

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

شیاف پروژسترون بگیر بزن جای جنین محکم میکنه نمیزاره خدای نکرده سقط شه استراحت کن برو پیش دکتر خودت بیمارستان دولتی نرو الکی هی انگولکت میکنن 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
الهی بمیرم

عزیزم اگ یهو اومده بعد قطع شدو‌لکه بینی داری استراحت کن صبح برو دکتر 

ذکر لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم بخون 

خطر رفع میشه 

خدا برات نگه  داره 

خدا عشق است 
2706