2737
2734
عنوان

سر شب خونریزی کردم

817 بازدید | 100 پست

بچه ها من هفته نهم بارداریم سر شب یهو خونریزی کردم رفتم بیمارستان گفتن سونو نداریم تا فردا صبح ولی معاینه ام کردن گفتن دهانه رحمت باز نشده ولی مشکوک به سقطی. انقدر گریه کردم که حالم بهم خورده. کسی تجربه داره کمکم کنه

استرس نداشته باش ایشالا که چیزی نیست

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

قبلش سونو رفته بودی برا قلب؟

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

وای نگران چی هستی

من ی بار تو هفته 13 14 خون ریزی شدیدددد در حد تیکه ای کردم

سه روز تو بیمارستان بودم

بعد هم مرخص شدم و بچه سقط نشد

الوی دلشوره نداشته باش

ولی ی قدم راه هم نرو کامل دراز کش باید باشی

کسی چه میداند، شاید این دنیا، جهنم جهان دیگریست.
2706