2737
2734
عنوان

سر شب خونریزی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 100 پست
شیاف پروژسترون بگیر بزن جای جنین محکم میکنه نمیزاره خدای نکرده سقط شه استراحت کن برو پیش دکتر خودت ب ...

سه ماه تمام این شیافو صبح و شب زدم ..اثری ازش ندیدم 

خدا کنه واسه بقیه خوب باشه

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین الان بروبیمارستان تاصبح صبرنکن

دقیقااا ....منم همینو میگم

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼
2728
اخه عزیزم قسمت نبوده حتما 😣😣

اوهوم ..خدا میدونسته اگه بیاد هم شرایط خودش تو این اشوب بازار مملکت سخته ..هم شرایط دوقلوهامو سخت میکنه

الهی فداش بشم که از خودگذشتگی کرد😢👼

اگه فقط لک بینی بوده  نگران نباش ولی اگه هنوز ادامه داره کمی نگران کنندس بدن هر شخصی متفاوته من خودم لک بینیم زیاد بود ولی بیمارستان بستری شدم عفونت بود درمان شد

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲
2738
اوهوم ..خدا میدونسته اگه بیاد هم شرایط خودش تو این اشوب بازار مملکت سخته ..هم شرایط دوقلوهامو سخت می ...

حکمت خدا بوده نمیدونم چی بگم اروم شی ولی ماها خودمون نمیتونیم بفهمیم قسمتون چیه وصلاحمون چیه ولی امیدوارم بهترینها برات رقم بخوره عزیزم 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
حکمت خدا بوده نمیدونم چی بگم اروم شی ولی ماها خودمون نمیتونیم بفهمیم قسمتون چیه وصلاحمون چیه ولی امی ...

ممنونم عزیزم 

این ارزوی خوبت واسه خودتم براورده بشه  

لطفن از سقط کردن نترسین حتمن بدن بچه ی مشکلی داره ک سقط میشه این خودش یک موهبت هست وگرنه تا ی عمر باید بچه ناقص رو اسیرش کنین تو این دنیا

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲
نه دارم می م بینارستان

خداروشکررررررر

ممنونم گوش به حرفم دادی