834
648
عنوان

حدس شما

168 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من و پسر عموم همکاریم تو یه اداره استخدامیم ولی اون توی یکی از شهرستانای شهرمون‌مشغول به کار شده. که فاصلش با شهرما یه ساعته با هم تو یه روز استخدام شدیم. اکثر فامیلا تعجب کردن که چه جالب با هم ازمون دادین و با هم‌تو یه جا استخدام شدین. راستشو بخای من اصلا به اون زنگ‌نمیزنم ولی اون هر از گاهی ماهی یکی دوبار بهم‌میزنگه سوال کاری میپرسه چرت و پرت میپرسه نه سوال انچنانی راجب کار.خونواده هامون‌زیاد رفت و امد نداریم مثلا تو مراسم و عید و اینا.به نظر شما اون‌قصدی داره یانه. یک‌بار که جلسه کاری داشتیم‌کل کارمندای شهرستان با هم جم بودیم یکی از همکارام‌گفتش فلا نی‌پسر‌عموت‌تمام حواسش پیش تو بودهمش به تو‌نگاه میکرد.همسن هم هستیم

تعداد رای : 6
نظرسنجی
۱
2
33%
۲
4
66%

771

الان ما چه نظری بدیم. حتما پسرعموتون یه نظری داره به شما دیگه.

اینقد تابلو کرده دوستتون فهمیده.

گویند که یوزپلنگ از هر ده بار تلاش برای شکار، تنها در یکی از آنها موفق میشود؛وقتی یوزپلنگ نُه بار تلاش میکند و نتیجه نمیگیرد با خود نمیگوید که من برای این کار ساخته نشده ام؛من شکارچی نیستم بهتر است بروم علف بخورم؛ او برای دهمین بار نیز تلاش میکند؛او آنقدر تلاش میکند تا به نتیجه دلخواه خود برسد. اگر ناملایمات مسیر تو را خسته کردند، از تلاش دست برندار !زیرا تو هیچ وقت نمیدانی تا چه اندازه به موفقیت نزدیک شده ای.
727

میشه گفت هم گزینه یک و هم دو ولی یک محتمل تره

از اینکه زنی دیوانه وار با تو بحث می کند خوش حال باش!دنیای زن ها کاملا متفاوت است؛ زن اگر سکوت کردبدان سکوتش نشانه ی پایان توست
ببخشید نظر سنجی‌رو اشتباه زدم سوالمو جواب بدین لطفا

شاید زیر نظرت داشتهه باشه و شما یکی از گزینه هاش باشی

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه قسمت شده عقله ! چون کسی اعتراض نمیکنه که عقله اون کمتر از دیگران هست   
845
ببخشید نظر سنجی‌رو اشتباه زدم سوالمو جواب بدین لطفا

نه اصلا هیچ منظوری نداره الکی فکر خودتو درگیر نکن

من همیشه درد دلم را زیر چهره خندانم پنهان میکنم تا همه فکر کنند نه درد دارم نه دل...