2737
2734
عنوان

هزینه های ازدواج

3598 بازدید | 67 پست

تو این دورو زمونه مگه میشه با ی حقوق کارمندی ازدواج کرد من نمیدونم چرا همه خواستگارای من کارمندن هرجور حساب میکنم با این حقوقا نمیشه حتی مراسم عقدو گرفت... اونایی ک جدیدا ازدواج کردید درآمد شوهرتون چقدر بود و هزینه عروسیتون چقدر شد؟؟

خواهرجان انتظار داری رئیس رئوسا بیان خاستگاری مردا بییخار شدن

‏«اِرحَم مَن رأسُ مالِهِ الرّجاءُ و سِلاحُهُ البُکاءُ.»‏رحم کن به کسی که سرمایه‌اش امید به تو و اسلحه‌اش گریه است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمی دونم چه زندگی مد نظرته ولی با این اوضاع بیکاری طرفای ما برا کارمند احترام خاصی قائلا و قطعا راحت دختر میدن بهش

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           

من يكسال اول ازدواجم شوهرم كارمند بود 

حقوقشم ١٥٠٠ بود

ولي تو دوران مجردي خودش پول جمع كرده بود

خودش همه هزينه هاي عروسي رو داد

منم راضي بودم

كلا هدف ازدواجم ازدواج با يه كارمند بود

ولي خب تقدير عوض شد و بعدا شوهرم شغلشو عوض كرد

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
چه خبره مگه حالا ما بگیم حقوق کارمندی ۲ تومنه میشه ۵ ماه نامزد بود یه پولی جمع کرد بعدش عقد کنی باز ...

پنج ماه حتی اگه چیزیم نخوره میشه ده تومن قیمت ی سرویس طلای معمولی تازه میشه ۱۵ میلیون

2740
نمی دونم چه زندگی مد نظرته ولی با این اوضاع بیکاری طرفای ما برا کارمند احترام خاصی قائلا و قطعا راحت ...

الان کارمندا حقوقشون فوقش بشه دوتومن آخه ی حساب سرانگشتی میشه فهمید ک دخل و خرج نمیخونه

پنج ماه حتی اگه چیزیم نخوره میشه ده تومن قیمت ی سرویس طلای معمولی تازه میشه ۱۵ میلیون

من ٤ سال پيش ازدواج كردم همون موقع عروساي هم سطح خودم سرويساشون حداقل ١٠-١٢ تومن بود حلقه هاشونم كم كم ٥ تومن

ولي من سرويسم ٤ تومن شد و حلقمم ١٥٠٠ ساعتم حدود ٦٠٠ شد

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
الان کارمندا حقوقشون فوقش بشه دوتومن آخه ی حساب سرانگشتی میشه فهمید ک دخل و خرج نمیخونه

ببین اینجا چن نفر اومدن گفتن که کارمند خوبه (نظر منم همینه). شما اگه خواستگاری با شرایط بهتری داری میتونی با کارمند ازدواج نکنی عزیزم

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...