2737
2734
عنوان

هزینه های ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 3598 بازدید | 67 پست

من شوهرم ماهی متوسط ۳ تومن درامد داره بعد ۶ ماه هم عقد کردیم ۱۰ تومن پدر شوهر داد ۱۰ تومن بابای من ۱۰ تومن شوهرم گذاشت یه خونه نیمه تموم خریدیم و شوهرم تو یکسال کم کم حدود ۱۰ میلیون خرجش کرد الان اوکی شده الهی شکر .

پول وام عروسیمونم یه مغازه نیمه تموم تو ته شهر باز خریدیم پولمون خرابش نکردیم...

الانم مرداد عروسیمونه ان‌شاءالله . زیادم ول خرجی نکردیم واسه ۲۵۰ نفر حدود ۱۲ میلیون خرج عروسی مونه  بدون سرویس طلا .

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم ماهی متوسط ۳ تومن درامد داره بعد ۶ ماه هم عقد کردیم ۱۰ تومن پدر شوهر داد ۱۰ تومن بابای من ۱ ...

خوشبخت بشی ولی تو ایران سال گذشته با امسال خیلی فرق داره 

من شوهرم ماهی متوسط ۳ تومن درامد داره بعد ۶ ماه هم عقد کردیم ۱۰ تومن پدر شوهر داد ۱۰ تومن بابای من ۱ ...

عزیزم خوشبخت بشین چه قدر عاقلانه فکر کردین

ولی خونه و مغازه رو خیلی با قیمت خوبی خریدی الحمدلله...شما کدوم شهرین که اینقدر قیمتا اوکیه؟

Kimilena
2731

استاتر من تو تاپیکای قبلتم بودم معلومه درامد خیییییلی برات مهمتره

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2738
خوشبخت بشی ولی تو ایران سال گذشته با امسال خیلی فرق داره 

کافیه توکل ب خدا داشته باشی قرار نیست خدا بنده‌ای رو ک آفریده بدون روزی بذاره ... میخواد پارسال باشه میخواد امسال ... الان من سرویس طلا نخریدم ۲ ماه دیگم عروسیمه ولی با توکل ب خدا نا امید از خرید طلا و عروسی نیستم چون همیشه خدا آدمو ته نگذاشته

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
خب میترسم از آینده بچه هام

نترس حالا کو تا بچه خداروزی رسونه

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
ممنون دوست عزيز ان شاءالله شما هم خوشبخت و عاقبت بخير بشي الان شوهرم كارشو عوض كرده ماهي شايد ٨-٩ ...

شغلش چیه حالا منم خواستگارم بازاریه ولی دوش دارم با کارمند ازدواج کنم

الهی شکرت دلبندم پسرم پاره تنم صحبت میکنه و دقت و‌تمرکز بالایی داره و کاملا سالم و نرماله الهی شکرت بابت محبت و عشقی که پسرم داره الهی شکرت که پسرم سخنور ه الهی شکرت که پسرم دانا و باهوشه خدايا شکرت که پسرم یه مردم کامله الهی شکرت برای سلامتی پسرم
عزیزم خوشبخت بشین چه قدر عاقلانه فکر کردین ولی خونه و مغازه رو خیلی با قیمت خوبی خریدی الحمدلله...ش ...

عزیزم مرسی ... ولی خونه و مغازه مون ته شهر تو دهاته ... خیلیییی سختمه و جلو فامیل خجالت میکشم ک شوهر کردم رفتم کجا زندگی کنم ... ولی بیخیالش همین خدا هوامونو داره و شوهرم آدم خوبیه راضیم میسازم . راستی شیرازم هستم

منم اوایل ازدواجمون که شهریور 92  بود شوهرم 400 هزار و من هم 500 هزار تومن حقوقمون بود خرج عروسی ده میلیون شد که توی عروسی 17 میلیون کادو جمع شد برامون ، خانواده شوهرم در کل 10 میلیون کمک کردند با شوهرم وام ازدواج گرفتیم وام های خورده گرفتیم تا سی میلیون برای رهن خونه جمع کردیم