2737
2739
عنوان

هزینه های ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 3598 بازدید | 67 پست

نمی دونم والا باید ببینی سطح انتظارت از زندگی مشترک چیه بعدم کارمند داریم تا کارمند کارمند معمولی نهایت دو تومن کارمندم داریم حقوقش خییییلی بیشتره بعدم با توجه به شناختی که از خودت داری میتونی با سختی بسازی یا نه بریز بپاشی الان اوضاع اقتصادی خیلی خراب شده کلا خیلی آرمانی نمیشه به زندگی نگاه کرد 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پنج ماه حتی اگه چیزیم نخوره میشه ده تومن قیمت ی سرویس طلای معمولی تازه میشه ۱۵ میلیون

عزیزم هیشکی با سرویس 15 تومنی خوشبخت نشده شما اگه خوب بگردی ارزون ترم پیدا میکنی

Kimilena
2728
عزیزم هیشکی با سرویس 15 تومنی خوشبخت نشده شما اگه خوب بگردی ارزون ترم پیدا میکنی

والا 

برای من سرویس اوردن ۸۰ گرم النگو ۴۰ گرم

چه فایده؟ طرفم ادم نبود جدا شدم طلا رو هم بهش دادم

باید به اخلاق توجه میکردم

ولی بچه بودم ملاکم پول وظاهر بود

خوبه که دختر قانعی بودی❤

ممنون عزيزم

تا جايي ك ميتونستم مهموناي عروسي رو كم كردم كلا ب ٢٠٠ نفر رسوندم 

پدرمم چون بانكي بود از تالار بانك استفاده كرديم هم خوب بود هم برامون خيلي منصفانه تموم شد كل هزينه تالارم شد ٥ تومن ك كادوها همونم جبران كرد

واقعا اگه يكم كوتاه بيايم ٨٠ درصد مسائل حل ميشه 

به اميد خدا

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
خیلی هم عالی به سلامتی زایمان کنی

ممنون دوست عزيز

ان شاءالله شما هم خوشبخت و عاقبت بخير بشي

الان شوهرم كارشو عوض كرده ماهي شايد ٨-٩ تومن درامدشه

ولي بخدا ارامش ندارم

اون موقع ك شوهرم كارمند بود اصلا يه قرون دوزار نميكرد

الان همش داره خرجاشو ميشمره

همه زندگيش هيستيريك شده با اين اوضاع اقتصادي

شب و روزو شنبه و جمعه هم نداريم يهو ميره دنبال كارش

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
2740
موافقم ولی با این حقوق خونه خریدن ماشین خریدن یکم سخت نیست بنظرت

آهاان خب میرسیم به قضیه ی خونه و ماشین

عزیزم اگه خواستگارت نه خونه داره و نه ماشین و با یه حقوق کارمندی اومده خواستگاریت اصلا قبول نکن راه دوری که نمیخوایم بریم با این اوصاف تا چندین سال شاید وضعیت همین باشه دیدم که میگم با این اوضاع خراب  اقتصادی که داماد خونه نداشته باشه به نظرم خونه بابا بهترین جاست

Kimilena
موافقم ولی با این حقوق خونه خریدن ماشین خریدن یکم سخت نیست بنظرت

از کجا معلوم اینارو رد کنی خواستگاری با شرایط خوب بیاد سراغت اگه از خانواده مرفهی هستی یا زیبایی یا تحصیلات بالا داری شانس بیشثری داری برای اینکه خواستگارهای با و ضع مالی خوبی بیاد طرفت تو اطرافیانم کسایی که این شرایط رو داشتن کیس های خوبی داشتن

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
نمی دونم چه زندگی مد نظرته ولی با این اوضاع بیکاری طرفای ما برا کارمند احترام خاصی قائلا و قطعا راحت ...

ما نیز و دوس دارم شوهرم کارمند باشه همش بازاری میاد برام😐

الهی شکرت دلبندم پسرم پاره تنم صحبت میکنه و دقت و‌تمرکز بالایی داره و کاملا سالم و نرماله الهی شکرت بابت محبت و عشقی که پسرم داره الهی شکرت که پسرم سخنور ه الهی شکرت که پسرم دانا و باهوشه خدايا شکرت که پسرم یه مردم کامله الهی شکرت برای سلامتی پسرم

همه ک اول زندگیشون خونه ماشین نداشتن تو همین سایت نود درصدشون مستاجرن شملم هم میتونی با گذشت زمان بخرید..شغل و تحصیلات خودتون چیه

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️