2733
2734
عنوان

لباس زن داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2598 بازدید | 68 پست

شب عروسیم، زن داداشم ته کفشش خورد به دامن لباسم اندازه انگشت کوچیک پاره شد، خیلی شرمنده شد زن داداشم منم عصبانی شدم این طبیعیه ولی به روش نیاوردم خسارتشم خودم پرداخت کردم

خدایا دستمو بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ای زن داداشت باشم خیلی ناراحت میشم.نه به خاطر لباس.بخاطر اینکه وقتی من نیستم یکی رفته سر وسایل شخصیم😒😒

به نظرم هر چیم معذرت خواهی کنی درست نمیشه😑

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
اصلا چرا به بچه ات اجازه میدی وارد حریم خصوصی داداش و زنداداشت بشه؟اونم وقتیکه زنداداشت خونه نیست

واقعا حواسم نبود اگه نه هیچ وقت نمیذارم بره تو اتاق کسی 

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
2728
2740
بنظرم ادم خیلی بیخیالی هستی.

نه اتفاقا مهمونی میریم نمیذارم بره جایی ولی خب خونه مامانم فرق داره ولی بازم مواظب هستم امشب نمی‌دونم چی شد حواسم بهش نبود 

جدا از همه چیز آفرین بهت که عاجزانه دنیال راه حلی که زنداداشت دلخور نشه

اگه خواهرشوهر من بودجلو روی خودم با طعنه میگفت لباسو داداشم خریده مگه از خونه ی باباش آورده.عیبی نداره که ماژیکی شده

والا ما تازه عروس بودیم بچه خاهر شوهرمون روی روتختی عزیزم لاکامو ریخت فاتحشو خوند برو خودشون نیاوردن ...

ای وای 😥😥😥

حتما زنگش بزن 

همین امشب چون بعد بزنی فکر میکنه زیاد برات مهم نبوده 

زنگ بزن و عذرخواهی کن . و در فرصت مناسب یه لباس براش بگیر حتما نباید شبیهش  باشه ولی بزار بدونه برات مهم بوده .

اون لباس رو هم بهش بگو  بدمش خشکشویی برات 

بچه خواهرشوهر من اومد زد گلدون قیمتی منو شکست .مادرشوهرم به خواهرشوهرم گفت جلو بچتو بگیر شرمنده شدیم

خواهرشوهرم با عصبانیت گفت خونه داییشه حق داره بزنه بشکنه و بعد بچشو برداشت شرشو کم کرد

اصلا من هیچی نگفتما😕😕😕

2706