2737
2734
عنوان

لباس زن داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2598 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بده خشک شویی دست بهش نزن 

اخه لباس مردمو چطوری بردارم بدم ؟ یعنی به خودش بگم بعد بدم؟

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
برو یکی بهتر براش بخر بعد بهش بگو عدرخواهی کن

تنها راه حل همینهه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740

زنگ بزن بهش بگو .بچه است دیگه.

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
یه بارم پسر من رو تختیه ۴ میلیونی خواهر شوهرم رو لاکی کرد  وااای دوس داشتم بمییرم

واقعا حس بدیه گریم گرفته اصلا 

خوب چرا گذاشتی بره تو اتاق  احتمالا خیلی از دستت دلخور میشه

اصلا حواسم نبود به خدا ،خداکنه زیاد دلخور نشه 😭😭

واقعا حس بدیه گریم گرفته اصلا 

منم همین جوری بودم 

بیچاره اصلا نذاشت ببرم اتو شویی . خودش شست . ولی یه کم جاش مونده

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
مرسی عزیزم 😘

زنگ بزن بهش بگو این لباست خیلی خوشگله از کجا خریدی؟؟؟؟ بعد برو همونجا یکی بخر موقع دادن بهش براش توضیح بده.

الان هرچی بگی میفته به تعارف و میگه نخر ولی باهاتم چپ میفته!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706