2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان ک پوشک گرون شده عزیزم مجبوری ی مدت دیگه خودتم کهنه بشوری 😂😂

دقیقا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740

بچه ها من به این فکر افتادم که روزی دوساعت کهنه بذارم لای پای نینیم بعد شورت بپوشونم تو این گرما گناه دارن آخه.شما چیکار میکنید؟تازه من پوشکم میبندم تند تند عوض میکنم.ولی باز دلم میسوزه

آره من یه شاسکولیو میشناسم با اینکه وضعه مالیش بد نیست  این کارو میکنه

واسه این میگه شاسکول  چون از خسیسی این کارو میکنه😥😥

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

بچه ها

تا حالا کهنه یه بار مصرف شنیدید

میگن پوشک ضرر داره ولی منم حال ندارم کهنه بشورم 

تاحالا چنین چیزی شنیدید

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
بچه ها من به این فکر افتادم که روزی دوساعت کهنه بذارم لای پای نینیم بعد شورت بپوشونم تو این گرما گنا ...

عزیزم تو خونه پوشک کردن اشتباهه..بچه تباه میشه..باید همین کارو کنی خب..اصلا عاقلانه ش همینه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
عزیزم تو خونه پوشک کردن اشتباهه..بچه تباه میشه..باید همین کارو کنی خب..اصلا عاقلانه ش همینه

چکاری گیسو؟ازین کهنه قدیمیا که مارو میبستن منظورته؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
آره من یه شاسکولیو میشناسم با اینکه وضعه مالیش بد نیست  این کارو میکنه واسه این میگه شاسکول &n ...

دقیقا بعضیا واقعا خسیسن. با هر خرجی مشکل دارن بعدشم اسمشو میذارن که ما تجملاتی نیستیم و ساده زندگی میکنیم ولی در واقع بخاطر خسیسیشونه