2737
2734
پس منم باز بذارمش تو خواب.چه ظلمی کردم به بچه م.البته زود به زود عوض میکنم ولی باز گناه دارن بچه ها

اره واقعا، من ی مدت پاهای دخترم بدجور سوخت اون موقع ها مولفیکس میبستم چندروز بیست و چهارساعته باز گذاشتم تا خوب شه و بعدش پوشکشو عوض کردم خیلی سخت میشه، دل من ک براش کباب میشد، روزا موقع خواب بازش بذار تا هوا بخوره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو خونه پوشک کردن اشتباهه..بچه تباه میشه..باید همین کارو کنی خب..اصلا عاقلانه ش همینه

برای بچه بله اما برای خود مادر پوشک خیلی بهتره 

هرچندکهنه هم اگر بهداشت رعایت نشه ممکن مشکل ایجادبشه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2742

مادران امروزی تنبلن بخاطر اینکه ب زحمت نیفتن پوشک میگیرن هم به محیط زیست ضربه میزنن هم به پوست بچه  

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 
مادران امروزی تنبلن بخاطر اینکه ب زحمت نیفتن پوشک میگیرن هم به محیط زیست ضربه میزنن هم به پوست بچه & ...

اصلا این طور نیست 

کهنه افتضاحه چون از پودر جاذب خبری نیست و لای پای بچه همیشه یه پارچه خیسه ..‌هر چقدر هم تند تند عوض بشه 

من دو تا بچه با همین پوشک اتفاقا مارک مولفیکس و مای بیبی پرینیوم بزرگ کردم هیچوقت از عفونت و سوختگی پا خبری نبود ...بد نیست یکم به راحتی بچه ها بیشتر از جیبمون فکر کنیم

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
اصلا این طور نیست  کهنه افتضاحه چون از پودر جاذب خبری نیست و لای پای بچه همیشه یه پارچه خیسه . ...

من ک بچه ندارم ک بخوام بخرم یا نخرم چون مجردم 😀😀 ولی بشدت طرفدار  کهنه بچه ام  کلی ضرر داره برا محیط زیست پوشک ، اگ‌انگلیسوتون خوبه ی سرچ‌کنید تو نت کلی مقاله راجع ب این موضوع هست  ی کم هم ب فکر محیط زیست باشیم بد نیست. 

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 
2740
من ک بچه ندارم ک بخوام بخرم یا نخرم چون مجردم 😀😀 ولی بشدت طرفدار  کهنه بچه ام  کلی ضرر د ...

اهان پس بچه ندارید 

اگه میدونستی یه بچه چقدر احتیاج به وقت و انرژی داره به خانمهایی که پوشک برای بچه استفاده میکنن تبلن نمیگفتی 

پوشک جنس کتان تجزیه پذیره از اون لحاظ تو محیط پایدار نیست که نگران کننده باشه 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
اهان پس بچه ندارید  اگه میدونستی یه بچه چقدر احتیاج به وقت و انرژی داره به خانمهایی که پوشک بر ...

داداشمو خودم بزرگ کردم می‌دونم چه سختی داره  کهنه اشم‌میشستم 

اگه تجزیه پذیره خب پس خوبه چون من تنها مشکلم اینه ک برا محیط زیست مضره تاجایی ک خوندم هم تجزیه نمیشه ولی گویا انواع تجزیه پذیر هم هست اگر هست خداروشکر