2752
2734
اونی که روش کراشی رو از این به بعد چشم تو چشم شو یکم مکث کن اگه دیدی سلام نکرد تو سلام کن ولی اگه ق ...

اها 

خب نمیشه 

مثلا داری رد میشی تو 

بعد اون ساکنه 

اینحوری تو باید سلام بدی 

البته گاهی اول اون سلام میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیگه چقدر ابلهه دختره🥺🥺

نه اصلااا

بعضی دخترای کلاسمونو ببینی همچین با پسرا اوکین

اصلا هم بد نیست به نظرم

گفتم که خودم یه مقدار خجالتیم وگرنه اگه حدود رعایت بشه بد نیست سلام و احوالپرسی و سوالای درسی

به پسرا سلام کنی میرن تو جمعشون میگن حاجی این دختره بد جور درگیرمه عاشقمه ولی من پا نمیدم بعد میزنن ...

این ک خوبه

هم کلاسیم میگه اتفاقی هم زمان با دوتا از پسرای کلاس از پله ها پایین می‌رفته بعد یکی زیرگوش اون یکی میگ ایم از قصد اومده تو این پله که با ما باشه

بستگی به ادمش داره 

من روزای اول داشنگاه مثلا خواستم ادب رو رعایت کنم بهشون سلام دادم دیدم بعضیاشون جواب ندادن ، ینی اینطوری بود که تو چشم آدم زل میزدن ولی جواب سلام نمیدادن ، منم دیگه سلام ندادم

2706