2733
2739
عنوان

خانمهایی که بچه ۲۲ماهه دارن بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 57 پست
باورت نمیشه اینو ببرم بیرون دیوونمون میکنه با صدای بلند گریه ابرومون میبره،، خودش سر خود میره و فرار ...

وای انگار خودم تاپیک زدم...عییین دختر من...

خدایا میشه دخترم حرف بزنه...نمیدونی...وقتی میبرمش پارک همه بچه ها ماماناشونو صدا میزنن چقد دلم میگیره...نمیدونی چقد دلم میخاد ببرمش خیابون هی بگه اینو میخام اونو میخام...دیگه نمیگم چرا من٬چرا بچه من٬فقط میگم خواااهش میکنم التماس میکنم ..دخترم حرف بزنه .....پی نوشت:دو سالشه.
منم گرفتم..بعضا نزدیکه سرمو بکوبم به دیوار..😐

بخدا من ی۶ ادمی بودم که از دیوار صدا در میومد از من نه، ولی الان تبدیل شدم به یه ادم عصبی داغون و افسرده، دست تنها هم هستم فقط شوهرم کنارمه

گاهی برای همیشه کم میارم... گاهی برای همیشه میمیرم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمن تواین سن چندتاکلمه میگفت فقط..الان ۲سال و۱۱ماهشه تازه داره حرف میزنه 

اخه من نگرانم.کلمه میگه ولی زیاد نه

فوتبال

توپ بازی

مامان بابا عمه عمو

محمد

شیر.شیشه.اشغال.نه.چاقو.اب.نون.

به نظرت خوبه؟

باورت نمیشه اینو ببرم بیرون دیوونمون میکنه با صدای بلند گریه ابرومون میبره،، خودش سر خود میره و فرار ...

وای پسرمنم اینجوریه..دستمو ول میکنه الفرارررر..منم یعنی دورازحضور شما سگ میشم..طپش قلب میگیرم ازکاراش

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728
اخه من نگرانم.کلمه میگه ولی زیاد نه فوتبال توپ بازی مامان بابا عمه عمو محمد شیر.شیشه.اشغال.نه.چ ...

نگران نباشید پسر منم فقط کلمه میگه 

۲۶ ماهس فقط کلمه اونم تکو توک میگه .تا حالا ب من مامام نگفته ولی اب دد توپ تاپ جوجو میگه کلمات دبگه ...

دختر من بیست و سه ماهشه..فقط ب ب و م م و د د....میگه..جدیدا موقع خوشحالی یا عصبانیت یه چیزای نا مفهومی میگه.دیگه هیچی‌....اعصاب خردکنیاش به کنار..این حرف نزدنش غصه شده رو دلم.‌بس ک گریه میکنم داغون شدم

خدایا میشه دخترم حرف بزنه...نمیدونی...وقتی میبرمش پارک همه بچه ها ماماناشونو صدا میزنن چقد دلم میگیره...نمیدونی چقد دلم میخاد ببرمش خیابون هی بگه اینو میخام اونو میخام...دیگه نمیگم چرا من٬چرا بچه من٬فقط میگم خواااهش میکنم التماس میکنم ..دخترم حرف بزنه .....پی نوشت:دو سالشه.
اخه من نگرانم.کلمه میگه ولی زیاد نه فوتبال توپ بازی مامان بابا عمه عمو محمد شیر.شیشه.اشغال.نه.چ ...

اره خوبه..پسرمنم حدود ۱۰تاکلمه میگفت فقط..میگم که تازه یکماهه داره حرف میزنه اونم کم..ژنتیکی خونواده شوهرم دیرحرف میزنن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738
وای پسرمنم اینجوریه..دستمو ول میکنه الفرارررر..منم یعنی دورازحضور شما سگ میشم..طپش قلب میگیرم ازکارا ...

بخدا عاشق این بودم که ۲تا بچه یا ۳تا داشته باشم ولی به غلط کردن افتادم همینم بتونم جمع کنم هنر کردم، هیولا شدن بچه نیستن .. 

من دخترمو میبرم بیرون دستمو که نمیگیره هیچ بعد من میرم سمت چپ میبینم اون داره میره سمت راست عین خیال ...

دقیقااااا پسر منه... میدوه میره سمت مخالف😐

دختر من بیست و سه ماهشه..فقط ب ب و م م و د د....میگه..جدیدا موقع خوشحالی یا عصبانیت یه چیزای نا مفهو ...

واای عزیزم گریه دیگه چرا؟همه بچه ها حرف میزنن دیگه بالاخره..اگه خیلی نگرانی ببر گفتاردرمانی..ولی پسرمنم تواون سن حرف نمیزد اصلا بردمش دکتر گفت تا ۳سال تمام وقت داره

ای وای چرا،شاید دلیلی داره یا از چیزی میترسه؟ دخترم وقتی نمیتونه با بچه های دیگه ارتباط برقرار کنه ...

نه بابا سر نترسی داره گریه میکنه که ولم کنید بزارید برم