2733
2734
عنوان

خانمهایی که بچه ۲۲ماهه دارن بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 57 پست

دختر منم دقیقا بیست و دو ماهشه این رفتارارو داره

بیشتر وقتا سعی میکنم حواسشو پرت کنم تا آرومش کنم

دوس داره از صبح بریم بیرون شب بیایم خونه.خونه کسی هم میریم بیرون حساب نمیشه به پارک فقط میگه ددر

پسرمنم تواون سن داغونم کرده بود..بخدا طپش قلب گرفته بودم..الان نزدیک ۳سال روتموم کنه خداروشکر تا حدودی بهترشده..😥😣

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزرگتر بشه بهتر میشه ولی اگه خیلی بهش عصبانی بشی ودادوبیداد کنی بدتر میشه خودت اروم رفتار کن باهاش.پ ...

این با ارامش اصلا اروم نمیشه ایتقدر میره رو اعصابم بابا خب ما که اهن نیستیم ادمیم خسته شدم

گاهی برای همیشه کم میارم... گاهی برای همیشه میمیرم...
پسرمنم تواون سن داغونم کرده بود..بخدا طپش قلب گرفته بودم..الان نزدیک ۳سال روتموم کنه خداروشکر تا حدو ...

ای خدا.. شوهرم تپش قلب گرفته بیچاره 

2728
بچه ها بچه هاتون چه کلماتی میگن جمله میبندن یا نه؟

پسرمن تواین سن چندتاکلمه میگفت فقط..الان ۲سال و۱۱ماهشه تازه داره حرف میزنه 

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
هیچیش نیس اخه هروز درد؟؟ نمیشه که دکترم بردم میگه سالمه سالمه

پسر من ی طور گریه میکنه ب هق هق می افته انگااار زدنشش.درد کجا بود هیییچیش نی کلا گریه نکنه روزش شب نمیشه .پسرت عادت ب سر کوبیدنم داره؟؟

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
هیچیش نیس اخه هروز درد؟؟ نمیشه که دکترم بردم میگه سالمه سالمه

خوب پس ،تو اینطور مواقع ادم باید آروم باشه و بیشتر بهش توجه و محبت کنه،گفتنش راحته منم تو این مواقع برعکس عصبی میشم که این بدتره

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون  
2738
دختر منم دقیقا بیست و دو ماهشه این رفتارارو داره بیشتر وقتا سعی میکنم حواسشو پرت کنم تا آرومش کنم ...

باورت نمیشه اینو ببرم بیرون دیوونمون میکنه با صدای بلند گریه ابرومون میبره،، خودش سر خود میره و فرارررر ماهم دنبالش 

این با ارامش اصلا اروم نمیشه ایتقدر میره رو اعصابم بابا خب ما که اهن نیستیم ادمیم خسته شدم

هرچی با بچه بگی روش باز تر میشه وپررومیشه یه هفته تحمل کن عادت میکنه وخوب میشه

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
ای خدا.. شوهرم تپش قلب گرفته بیچاره 

منم گرفتم..بعضا نزدیکه سرمو بکوبم به دیوار..😐

دختر منم دقیقا بیست و دو ماهشه این رفتارارو داره بیشتر وقتا سعی میکنم حواسشو پرت کنم تا آرومش کنم ...

دقیقا مث دختر من‌‌...میگم الهی زلزله بیاد خونمون خراب شه تا دیگه همش بیرون باشیم ...خستم کرده..دیوونم کرده..‌

خدایا میشه دخترم حرف بزنه...نمیدونی...وقتی میبرمش پارک همه بچه ها ماماناشونو صدا میزنن چقد دلم میگیره...نمیدونی چقد دلم میخاد ببرمش خیابون هی بگه اینو میخام اونو میخام...دیگه نمیگم چرا من٬چرا بچه من٬فقط میگم خواااهش میکنم التماس میکنم ..دخترم حرف بزنه .....پی نوشت:دو سالشه.
باورت نمیشه اینو ببرم بیرون دیوونمون میکنه با صدای بلند گریه ابرومون میبره،، خودش سر خود میره و فرار ...

ای وای چرا،شاید دلیلی داره یا از چیزی میترسه؟

دخترم وقتی نمیتونه با بچه های دیگه ارتباط برقرار کنه اونجوری میکنه

بچه ها بچه هاتون چه کلماتی میگن جمله میبندن یا نه؟

۲۶ ماهس فقط کلمه اونم تکو توک میگه .تا حالا ب من مامام نگفته ولی اب دد توپ تاپ جوجو میگه کلمات دبگه ام میگم سعععی میکنه تکرار کنه.سبز ابی هم میگه ولی درکی ازش نداره.جمله ک اصلاااا ی سری حرفاشم ایما اشارس

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.