2726

از ۱۰صبح که بیدار میشه پسرم تا شب که میخواد بخواد همش نق میزنه و یچیزی میخواد ندیم بیچارمون میکنه،، پوشکشو به هیچ عنوان نمیاد عوض کنیم .. به زوررررر گریه و دادوبیداد.. کل روز ۱۰دقیقه با خودش بازی نمیکنه.. خیلی کلافم کرده، پیش فعال نیست،،؟ شماهم بچه هاتون اینشکلین؟؟؟؟؟؟؟؟😭😭😭😭😭

گاهی برای همیشه کم میارم... گاهی برای همیشه میمیرم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۲۶ ماهس همیییین وضععععع دیوانم کرده روزی صد بار میگم غلط کردم زاییدم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
ای خدا خسته شدم دگه مغزم نمیکشه 

صب ک میشه میگممم واااای باز صب شد

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
اینقدر صدای گریه هاش تو سرمه که دوس دارم خفش کنم

عزیزم اینطوری نگو بچه است شاید جاییش درد میکنه که اینقد گریه میکنم،یا دندونی چیزی،من دخترم نق زیاد میزد و لی گریه نمیکرد،مگه موقع خوابیدن

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون  
۲۶ ماهس همیییین وضععععع دیوانم کرده روزی صد بار میگم غلط کردم زاییدم

دقیقا منو شوهرمممم هروز میگیم چه گوهی خوردیم در این دیوونمون کرده خدایا اینا چین هیولا؟؟؟

اینقدر صدای گریه هاش تو سرمه که دوس دارم خفش کنم

بزرگتر بشه بهتر میشه ولی اگه خیلی بهش عصبانی بشی ودادوبیداد کنی بدتر میشه خودت اروم رفتار کن باهاش.پسر من اینطوری اروم میشد با ارامش خودم

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

وااای نگوووو دختر من بیست و سه ماهشه همین طوره..‌‌ایقد خودمو نفرین میکنم میگم ای برا چیم بود..‌‌همش صدای گریش میاد که میاد...

خدایا میشه دخترم حرف بزنه...نمیدونی...وقتی میبرمش پارک همه بچه ها ماماناشونو صدا میزنن چقد دلم میگیره...نمیدونی چقد دلم میخاد ببرمش خیابون هی بگه اینو میخام اونو میخام...دیگه نمیگم چرا من٬چرا بچه من٬فقط میگم خواااهش میکنم التماس میکنم ..دخترم حرف بزنه .....پی نوشت:دو سالشه.
عزیزم اینطوری نگو بچه است شاید جاییش درد میکنه که اینقد گریه میکنم،یا دندونی چیزی،من دخترم نق زیاد م ...

هیچیش نیس اخه هروز درد؟؟ نمیشه که دکترم بردم میگه سالمه سالمه

2706