2737
2739
عنوان

راههای پس انداز مخفی برای خانمای خانه دار

| مشاهده متن کامل بحث + 58290 بازدید | 360 پست

ولی هروقت همسرتون پول به شمامیده برای خرج خونه یه کاری کنید نصفش رابزاریدبرای پس اندازکنار واین نصف را ندیدبگیرید 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قلک دارم تا شوهرم میبینه پول جمع میکنم اونم کمکم میکنه هی تند تند توش پول میندازه😃

اره منم همین کارو کردم شوهرم پولو ازم گرفت قسط ماشین و داد😐

خدایا خانوادمو خودت حفظ کن،😇شوهر گلمم حفظ کن از بدیای دنیا 😍😍😍😍😍
خب کساییکه خریدشون با کارته چکار کنن؟ مثلا ی چیزی خریدی ۳۰تومن تخفیف گرفتی شده۲۵ بعد میخواد کارت بک ...

چرا نشه

میشه

ب مغازه دار بگو میشه 20 بیشتر بکشی. چون تو کیفم پول نقد نیس و میخوام فلان مغازه ی چیزی بخرم متاسفانه مغازه دار کارت خوان نداره

تاپیک قطره چکونی زدی واست گزارش میزنم😊وقتی احترام نمیذاری انتظار احترامم نداشته باش
2728
شوهرم همیشه باید غذای گوشتی جلوش باشه اگر نباشه نمیخوره،حاضر نیست یکم از شکمش بگذره تازه میخاد هم قن ...

خخخ باحال بود 

عين باباي من

طفلك مامانم  تو جووني مجبورش كرده بود ماهيانه پول ب حساب بازنشستگيش بريزه 

بابام ب زور مامان قبول كرد 

اخرشم بعد بيست سال طلاق گرفتن بابام زن ديگه گرفت و بازنشست شد شصد ميليون دادن بهش به اضافه ي حقوق بازنشستگي دارن دوتايي با زنش ميخورن يه ابم روش

مامان بيچارم

Nobody perfect
خب کساییکه خریدشون با کارته چکار کنن؟ مثلا ی چیزی خریدی ۳۰تومن تخفیف گرفتی شده۲۵ بعد میخواد کارت بک ...

عزیزم من یه بار کارت شوهرمو گرفته بودم برم تونیک بخرم تونیکی که پسند کردم ۲۰ تومان بود ولی رفتم از عابربانک ۴۰ تومان کارت کشیدم بعد رفتم داخل مغازه ۲۰ دادم و بقیش برای خودم موند حالا چون اس به شوهدم رفته که ۴۰ تومان از حساب کم شده حرفمو باور میکنه خخخخ

2740
خونه وماشین به اسمم خرج خونه هم میده البته بیشتروقتاهم خونه هست ومن کارش ندارم  اما حسابی پشیمو ...

فک کنم زندگیتوتو خوندم گفتید شوهرتون فرهنگیه اعتیادم داره درسته ؟؟

من ۲ تومن از پولام لو رفت شوهرم فهمیدش بعد چک داد خودش ۴ تومن برای سال بعدش دادم دستش😂دعوام نکنین چ ...

خخخخ

عزیزم من یه بار کارت شوهرمو گرفته بودم برم تونیک بخرم تونیکی که پسند کردم ۲۰ تومان بود ولی رفتم از ع ...

😂😂😂من از اینکارا میکنم

تاپیک قطره چکونی زدی واست گزارش میزنم😊وقتی احترام نمیذاری انتظار احترامم نداشته باش
من موافق پس اندازمخفی هستم من بیست سال زندگی کردم هیچ پس اندازی نداشتم هرچی میخواسم میخریدم پول شوهر ...

شوهرت رفت چیکارکرد زن گرفت یا وزن گرفت

عاشقتم خدا  هیچ وقت به قدرتت شک نداشتمو ندارم  
2706