2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نمیشه پست گذاشت

عزیزم اون پستت قفل شد ، من امشب میخواستم بخوابم فکر مادرم نگذاشت بخوابم ،خیلی دوسش دارم ، به تمام معنا عاشقشم ، دعا کردم اگر میخواد زبونم لال طوری بشه اونوقت ما دوتا خواهر نباشیم ، تاپیک شما که دیدم خیلی ناراحت دلت شدم ،گفتم چقدر درد ب دلش بنده خدا شده که چنین تاپیکی زده ،اصلا قیافه حق ب جانب نگرفتم که مادرته و فلان و بسان..

همه ی این خوبی های مادرمو ، به همون میزان گفتم اگه در حقم بد بود ، شاید منم چنین تاپیکی میزدم ، شما هم گردن اونا حق دارین ،نباید اینقدر زجرتون بدن ، معذرت میخوام مادرتون سواد دارن؟ هر چند مهر مادری ربطی ب سواد نداره ،مامان من قربونش بشم تا 5بیشتر نخونده اما عشقه عشق

خیلی سخته که توی این سن ، اینقدر عذاب میکشی

ديبى جون مستقل شو عزيزم 

اگه محتاج كسى نباشى و مستقل بشى انقدر اذيت نمى شى با مادرت كار نداشته باش اون بيچاره هم بيماره و الا هيچ آدم سالمى كه با بچش همچين رفتارى نداره گلم به كارى شروع كن فرض كن مثل من تو شهر غريب افتادى تك و تنها 

ندار از مشكلاتت كوه درست بشه

حتى اگر كوه هم هستن تو فرهاد شو به عشق پسرت از سر راهت برشون دار