2733
2734
عنوان

خانمایی که طبیعی زایمان کردین یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 79 پست
آره دیگه

خداروشکر 

خدا یه جا به ما نظر کرده😂

این همه استرس کشیدم حداقل یه زایمان راحت و سریع داشته باشم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره بابا من دیدم ک یکی در طبیعی روکشیدبچه ب دنیااومد ولی جفت بیرون نیومدبردنش سزارین حالانترسیامیگم ...

اوووووف

چه بد

واقعا اینجوری دیگه خیلی ظلمه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤
اره دقیقا جایی که میخوام زایمان کنم ...برا بی حسی باید با دکتر هماهنگ کرد چجوریه؟

من که از وقتی پام و گذاشتم تو مطب دکتر حرف اپیدورال و زدم. ولی هنوز مونده تا زایمان م. حتما حتما ازشون بخواه. دکتر قبلی من برای یکی از آشناهام، قرار بود اپیدورال بزنه، تو بیمارستان صارم، تهران، بعد روز  زایمان بهش گفت اگر دردت زیاد بود برات میزنیم، اونم برام تعریف کرد که دردش خیلی قابل تحمل بود، چون ورزش میکرد و آماده بود. در نهایت نزد. ولی امکانشو داشت برای همین خیالش راحت بود. امیدوارم برای شما هم خوب پیش بره

2740
چند هفته بودی که رفتی ؟زود رفتی یا دیر؟

من دردم گرفت هفته ۳۴

انقدر ترسیده بودم که وقتی دکترم گفت باید زایمان شی فشارتم بالاست  گفتم هر کدوم براش بهتره  رو انجام میدم گفت طبیعی 

منم خیلی راحت قبول کردم دیگه ترس از زایمان برام معنی نداشت جون بچه برام مهم تر بود   که خداروشکر میکنم تجربت کردم طبیعی رو اصلا هم وحشتناک‌ نیست  با دوتا انقباض بچه اومد 😂😂

ورزش حین بارداری خیلی مهمه .و اینکه چقدر قدرت ذهن داشته باشی من خودم شکمم جلو دهنم بود روزی 8 ساعت سر کار.بودم دوروز موندم خونه قبل از زایمانم.حدودا 800 تا بچه سزارین کردم و  ان تا طبیعی به دنیا اوردم.خوددمم طبیعی زایمان کردم.چون خداوند بهترین طبیب هست و راهی که اون نشون میده درسته.حین زایمام به حرف پزشک معالج حوب گوش کنید فقط وقتی که حس دفع داشتین زور بزنید.و روحیه داشته باشید معاینه جزی از فرایند زایمانه

من همین دیروز زایمان کردم.دروغ و تعارف که نداریم.دردم داشت.من موقع درد همش به خودم میگفتم تموم میشه ...

قدم نو رسیده مبارک عزیزم برای منم دعا کن 😗

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍💫
هرکسی یه آستانه ی درد و تحملی داره. خیلیا طاقت همون سزارینشم ندارن

اره والا زندایی مامانم بخاطر عفونت سزارینش ریه اش اب اورده بود بیمارستان بستری شده بودحالش بدبوداولی بخیرگذشت

دلبندم بندبندوجودت رابه خدایی بسپارکه بیشتر از من هوایت رادارد
2706