2733
2734
عنوان

خانمایی که طبیعی زایمان کردین یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 79 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم چند روز دیگه زایمان طبیعی دارم.مثل خودت خیلی میترسم 😔😔فقط اینکه بچم رو میبینم آرومم میکنه

منم همینطور به این فکر میکنم که بچمو بغل میکنم اروم میشم ولی تو اون لحظه استرس غلبه میکنه 

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍💫

اگه بهم بگن  مجانی سزارین میکنم من بازم طبیعی دوست دارم  البته با صلاح دید پزشک  

تازه تو طبیعی بچه مکانیزم طبیعی رو طی میکنه کم تر دچار مشکلات تنفسی و کولیک میشه 

برای من که نوزاد نارس بو باید طبیعی دنیا میومد  

اصلا نگران نباش من که عاشق زایمان طبیعی ام  

حالا بعد زایمانت متوجه میشی 

2731

نمیگم درد نداره اره داره جیغم ادم دست خودش نیس میکشه من هی از این دردم تا درد بعدیم ک نهایت چن ثانیه فاصله بود میگفتم دیگه سعی میکنم جیغ نکشم ولی دردم ک شورو میشد میدیدم جیغ کشیدن ارومم میکنه..ولی ب خدا وختی زایمان میکنی هیچی از دردا یادت نمیمونه..انگار ن انگار داشتی جیغ جیغ میکردی وای انقدر اروم‌میشو ارامش میکیری ک هیچچچچچچوخ تاحالا اینجور آروم نبودی... خعلی لذت بخشه...عین پر سبک میشی..ب نظرم لذت زایمان طبیعی رو از دست نده...البته من زود زایمان کردم و بچمم تو خشکی مونده بود دردام دوبرابر شده بود..وگرنه ب موقع باشه و مشکلی نباشه دردش کمتره

پروفمو دوس بدارین تا پروفمم شمارا دوس بدارد قال : من (علیک سلام😁)

من همین دیروز زایمان کردم.دروغ و تعارف که نداریم.دردم داشت.من موقع درد همش به خودم میگفتم تموم میشه و اینجوری گذروندم.از ساعت سه نصف شب تا ده صبح درد و انقباض داشتم.نرمشا خیلییییی کمکم کرد.ماما همراه خیلی خوب بود و مثل یه مادر کنارم بود.وقتی هم بچه به دنیا اومد واقعا همه چی فراموشم شد.آها راستی از قبلم اصلا استرس زایمان نمیگرفتم.خودم نمیخواستم ازش بترسم و الان راضیم که طبیعی بودم و اگه سزارین بودم هم شکمم زشت میشد هم دوره نقاهت داشتم.ولی الان راحتم واقعا

ن سزارین خیلی بده همون روز طبیعی میتونی پاشی راه بری خوبه

به وحشت واسترسی که دارم ازالان نمیرزه

این همه اینجاازسزشون راضی بودن که حدنداره خوش به حالشون

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 
منم همینطور به این فکر میکنم که بچمو بغل میکنم اروم میشم ولی تو اون لحظه استرس غلبه میکنه 

الهی به سلامتی وراحتی زایمان کنی

تو روخدا زایمان کردی بیا بگو چطور بودا

من منتظرم😂

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤
حالا معلومم نیست بعداز اون همه درد بتونی طبیعی به دنیا بیاری یا نه

اره بابا من دیدم ک یکی در طبیعی روکشیدبچه ب دنیااومد ولی جفت بیرون نیومدبردنش سزارین حالانترسیامیگم ک بدونی چیامن دیدم

دلبندم بندبندوجودت رابه خدایی بسپارکه بیشتر از من هوایت رادارد

استارترجان اولاان شاالله زایمان راحتی داشته باشی

دوماشنیدن تجربه دیگران فقط استرس وترست روبیشترمیکنه چون هرکسی باتوجه به شرایط جسمی خودش وهمچنین وضعیت جنین زایمان میکنه پس همه یه جورنیستن یکی درعرض نیم ساعت زایمان میکنه یکی شاید20ساعت دردبکشه پس توکل کن به خداوازش بخواه کمکت کنه تاروززایمانت غذای چرب وسنگین نخوربه جای جیغ زدن زوربزن حدیث کساودعای نادعلی کبیرزیادبخون سوره انشقاق هم بخون لحظه زایمانت برای همه منتظرای سایت دعاکن دامنشون سبزبشه😢

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

من پنج ماه پیش زایمان زودتر از موعد داشتم تقریبا یک ماه و نیم جلوتر، اینکه همه دردامو کشیدم و توراه کیسه ابم پاره شد و تو بیمارستان پنج دقیقه ای طبیعی پسرم ب دنیا اومد،برای من قبل زایمان درد داشت ولی چون سن نوزاد و وزن پایین بود بخیه دوتا خوردم و بعدش حالم عالی بود مبخندیدم دراین حد،سرمم بعد زایمان زدن بدون تزریق بیحسی، اینجوری ک برای من پیش رفت اصلا نترسیدم چون واقعا از درد میخواستم یکی بیاد کمکم کنه این بچه دربیاد لیرون با تمام قدرتم زور میزدم نه داد و بیداد الکی،خیلی ام خوب بود،درد داره ولی یادت میره 

هرچی ناله کنی و جیغ بکشی تحملش برات سخت تر میشه باور کن

ی خانمی بود17 سالش بود بعده من اومد شروع کرد به ناله کردن منم راهنماییش کردم اونم نفس عمیق کشید خلاصه اون 2 ساعت زودتر از من زایید به مامانم گفته بود خدا به دخترت خیر بده یادم داد چه کنم 

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی