2733
2739
عنوان

مامانا عذاب وجدان دارم پشیمونم مثل چی...

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 73 پست

من تو ۱۷ ماهگی قطع کردم, زود چیه خواهر? منم سختم بود البته قطع شیر بیشتر واسه مادر سخته تا بچه, سعی کن تا آخرش بری و وسوسه نشو. 

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ پسر خوب و قانعي خ زود كنار اومد قصد ازدواج نداره؟؟؟

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
2731

بایدم پشیمون باشی. اینهمه میگن یهو نگیرین کم کم و به وقتش بگیرین حتما دلیل داره دیگه.

صغری خانم گفته یکسال و۹ماه چه خبره دیر شده بگیرشو 

و کبری خانم بچه شو ۱۰ ماهگی گرفته و همه حرفه.

لطفا حالا که بچه دارین از نظر جسمی و روحی و تربیتی کامل باشین.

یادتون بیاد ازونهمه تاپیکا که وای توروخدا دعا کنید بی بی هاله بیفته و اقدامم جواب بده و ...

❤❤❤❤❤❤❤
بنظرتون اگ برم بشورم بگم خوب شده دوباره این سه ماه باقی مانده رو بدم.. بعدا بخوام بگیرمش نمیگ دروغ ...

يك لطفي كن ديگه بهش شير نده

بعدها اضطراب ميگيره

از راه اشتباهي از شير گرفتي

انقد اينجا ب همه گفتم فكر ميكردم ديگه كسي اينكارو نكنه

ك چيزاي ترسناك بزنه بهش

ايشالا ك بچت دختر باشه تاثير بدش كمتر باشه

اما لطفا دوباره بهش شير نده

مضطرب ميشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

خانوما ميخايد از شير بگيريد

هيچ شيء بهش نزنيد

چسب 

مو

چيزاي وحشتناك

مخصوصا اگه پسر باشند تاثير بدي ميذاره

شخصيت مضطرب و وابسته ميشن

همون صبر زرد بزنيد

نياز نيست بگيد مريض شده و اين چيزا

جوري نكنيد ك انگار بچتون مقصر اين اتفاق هست

لطفا يكبار براي هميشه از شير بگيريدش

صبر زرد بزنيد ك تلخ هست و ديگه سراغش نمياد

بچتون بايد از قبلش امادگي داشته باشه

يعني غذا بخوره

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
حالا که اقدام کردین باید تا اخرش برین.الان بهترین زمان از شیر گرفتنه.منم دخترم همسن پسر شماست.الان د ...

بچه من ب هیچ عنوان نمیشه حذف کنم وعدشو

به هر وسیله ای نتونستم راضیش کنم نخوره 

من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا
2740

عزیزم منم پسرم رو حدود یکسال و نه ماه گرفتم از شیر

ناراحت نباش 

من تا ده روز هرشب وقتی میخوابید و خوابش عمیق میشد بلند میشدم تو خواب بهش شیر میدادم

اینطوری هم بچه یه ده روز بیشتر میخوره هم سینه خودت سبک میشه و اذیت نمیشی

من کاربر سال ۹۴هستم
خانوما ميخايد از شير بگيريد هيچ شيء بهش نزنيد چسب  مو چيزاي وحشتناك مخصوصا اگه پسر باشند ت ...

منم با صبر زرد از شیر گرفتمش و خیلی راضی بودم

یه دفعه اومد خورد دید تلخه رفت کنار

من کاربر سال ۹۴هستم
بایدم پشیمون باشی. اینهمه میگن یهو نگیرین کم کم و به وقتش بگیرین حتما دلیل داره دیگه. صغری خانم گفت ...

این صبحت شما تو عمل برا من جواب نداد و منم یه دفعه گرفتم

من کاربر سال ۹۴هستم
يك لطفي كن ديگه بهش شير نده بعدها اضطراب ميگيره از راه اشتباهي از شير گرفتي انقد اينجا ب همه گفتم ...

بش دادم خیلی گریه کردم چون روم حساسه

تاحالا بش فکرنکرده بودم ک نباید ازین روش گرف

رفتم ی کرمی زدم گفتم الان خوب میشه

بعد تمیز کردم یواسکی گفتم خوب  شد

گفتم سه ماه دیگ با صبر زرد میگیرم

کم کم این مدت کمش میکنم

خیلی غصه خورد نتونستم ببینم زجرشو

من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا
2706