2410
2553

بچم تقریبا یکسال و نه ماهشه... بهش شیر خودمو میدم

امروز تصمیم گرفتم روزه بگیرم

اما ازونحایی ک خیلی ضعیفم و بچمم از صبح درخواست شیر داشت

یهو بدون مقدمه زد به کلم ک دیگ بش ندم

رفتم ی چسب نواری زدم با یکم رب... گفتم اوف شده

دو دستی زد تو سرش و گریه کرد که جی جی اوف شده اووووخ...غصه جی جی رو میخوره و دیگ درخواست نکرد

خیلی راحت کنار اومد ولی موقع خوابش یادش اومد گریه میکنه که چرا جی جی اوف شده

الان خوابش برد

خیلی پشیمونم که چرا زود از شیر گرفتمش

میترسم غم بگیره بچم...

من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا

نه دیگه منم همین موقعا گرفتم. دیگه تا تهش برو مبادا بهش بدی

فقط شب بدوشش که سبک بشه

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

بنظرتون اگ برم بشورم بگم خوب شده دوباره این سه ماه باقی مانده رو بدم..

بعدا بخوام بگیرمش نمیگ دروغ میگی؟؟

شبا بهش بدم یا نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

باید دو سال کامل شیر بدین. البته بچه ها آخریا بیشتر گیر میدن به سینه مادر ولی بیشتر جنبه عاطفی داره براشون 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2714

راحت کنار میاد. خوب کردی دیگه وقتش بود.یکم خودتو نگه دار که غصه دار نشی حله

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
نه دیگه منم همین موقعا گرفتم. دیگه تا تهش برو مبادا بهش بدی فقط شب بدوشش که سبک بشه

کلی گریه کردم براش.. نمیدونه چقدر وابسته اش بود و بوسش میکرد

شبا بش بدم؟

2706