2733
2739
عنوان

مشخص شدن جنسیت نینی در هفته 12 بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 472186 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوستان من در حال حاضر ابتدای هفته ی سیزدهم بارداری هستم تحت نظر دکتر طیبه ماپار هستم، برای غربالگری اول تو هفته ی یازدهم یعنی اول هفته ی دوازدهم رفتم ان تی و... برای جنسیت خانم الماسیان بهم گفت 99درصد پسره و بعدش من با شک سوال کردم مطمئن هستی گفتش مهره ننداختم که این بیضه هاش هستش اینم دولش، خلاصه کلی با مادر شوهرم خندیدیم بعدش بهم گفت که حالا میخوای مطمئن بشی با همین برگه بیا بدون نوبت حدودا یک هفته دیگه دقیق بگم که پسره، منم ده روز بعد رفتم در عین نا باوری گفت که 99درصد دختره گفتم شما که هفته ی گذشته گفتی 99درصد پسره!!!!! احتمالا یا درصد نمیدونی چیه یا شانسی حرف میزنی گفتش من که خدا نیستم الان هم میگم دختره!!!!
حالا خوبه برای من یا خانواده ی همسرم واقعا مهم نیست که دختر باشه یا پسر چون اولاد هدیه خداونده و آدم باید فقط شکر گزار باشه اما خیلی تشخیص احمقانه ای بود، این همه ادعا دارن آدم می مونه چی بگه،صد و نود تومن هم پول غربالگری دادم فقط پول میگیرن با حدس و گمان صحبت میکنن، بهتره بگن نه خانم مشخص نیست آدم نمیخوره تو ذوقش حالا من خوبه خرید سیسمونی رو شروع نکردم اما خوب وقتی با نینی تو شکمم صحبت میکردم سامیار بهش میگفتم به دخمل خوشگلم بالاخره این جنگ روانی میشه برای آدم کاشکی یه ذره احساس مسوولیت بیشتری داشتن
الان هم بازم مطمئن نیستم درست گفته باشه به نظر من اینها همه حرفه از هفته ی دوازدهم یا حتی یازدهم معلوم میشه جنسیت، همه جای دنیا تو پنج ماهگی با قطعیت میگن یعنی حدودا هفته ی 20 قبل از اوون شعر و وره و حدس و گمان تصادفی، حالا من بازم به فروم سر میزنم بهتون میگم چی شد بالاخره
2740
سلام دوستان خوش بحالتون که فکر جنسیت هستید من با ترس و لرز که خدا کنه بارداری سالم باشه و به خوبی به سرانجام برسه و نی نی ام سالم باشه واقعا دوران سختی رو گدروندم چهارمین بارداری و امید بخدا اولین نی نی ام میشه به یاری خدا و لطفش دختر و پسر هم برام فرق نداره ایشاله همتون نی نی هاتونو بسلامتی بغل کنید منم همینطور 😇😇

من ۱۱هفته و پنج روزم بود که رفتم سونوntدکترجنسیت نی نی رو گفت دکتر من دکترصدری بود توتهرانپارس هم دکترخوبیه هم دستگاهاشون پیشرفته س ودقیق

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊
2706