2737
2734
عنوان

مشخص شدن جنسیت نینی در هفته 12 بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 472104 بازدید | 100 پست
من تو هفته 13 شاکری بهم گفت و درست هم گفت کارش خوبه با اینکه تشخیص دختر سخته
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ضربان قلب نى نى ١٦٧ بود خودم رو نوشته هاى نى نى سایت گفتم دختره

اما پسر هست نى نى گلم

باید صبر کنى با خیال راحت هفته ١٦ به بعد برى براى تعیین جنسیت

تو فرانسه قبل از ماه ٥ نمى گن
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:
او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.

او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.
او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد

در اندرون همه ما خزانه‌ای بیکران از عشق و شادمانی و نعمت هست که می‌تواند آنچه را که در آرزوی آنیم، برایمان فراهم کند
عزیزان من سلام،آخه تو هفته 12 فکر کردن به جنسیت نی نی خوشکلتون خیلی زوده،من فقط فکر سلامتی نی نیم هستم و فقط خوشحالم وقتی که بفهمم نینی سلامتی دارم،راستش استرس زیادی برای گذروندن این نه ماه دارم،ان شالله همه نینی های سالمی به دنیا بیارین.
حراج تعدادی لباس مارک کودک بهاره و تابستانه ت ل گ ر ام 09355005036 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1387525&T=&postID=53824582
2740
سلام من سه روز قبل برای غربالگری پیش دکتر صدری توی فرجام رفتم (امروز 13هفته شدم) اول که جنسیت رو پرسیدم گفت معلوم نیست اما اخرش گفت احتمالا دختر بنظرتون ممکنه دختر نباشه؟
2706