2410
2553
عنوان

مشخص شدن جنسیت نینی در هفته 12 بارداری

470921 بازدید | 99 پست
سلام مامانای مهربون از شماها کسی بوده که توی هفته ی 12 بارداری جنسیت نینی نازش توی سونو مشخص شده باشه؟
لطفا کمکم کنید
حالا اگه هفته ی 12 مشخص نشه نزدیک ترین زمان مشخص شدنش کی هست؟
سلام خانومی منم تو هفته 12 جنسیت نی نیم رو بهم گفتن اما گفتن که 100 درصد نیست اما احتمال زیاد پسره و درست بود. فکر کنم اگه نی نی پسر باشه بشه تشخیص داد.
امیدوارم نی نیت هر چی باشه اول سالم و سلامت باشه!
یسنی جان
از هفته 16 به بعد میشه قطعی جنسیت نی نی رو تشخیص داد تازه همینش هم گاهی اما و اگر داره!
من تو هفته 15 فهمیدم سر بارداری اولم و الان تو هفته 10 هستم و همون حدود هفته 16 میرم برای سونو دوباره!!

راستی چرا کمک؟ بالاخره که معلوم میشه!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سما جان کجا رفتی سونوگرافی من تو هفته 18 رفتم سونوگرافی بهم گفت پسر ولی چون دکترم قبلا از صدای قلبش گفته بود دختره الان به نتیجه سونوگرافی شک دارم من سونوگرافی دکتر بهنیا رفتم میشه بگی تو کجا رفتی که اشتباه از آب در امد ممنون
2714
من هفته 15 پیش دکتر شاکری بیمارستان پاستور نو رفتم چون خیلی تعریفش رو شنیده بودم اون موقع به من گفت من از 12 هفتگی میتونم جنسیت جنین رو قطعا اعلام کنم . دوباره هفته 23 هم برای سو نوی بعدی رفتم پیشش و چون نی نی در وضعیت بریچ بود و پاهاشم بسته بود ولی باز سریع گفت که دختر خانومه و گفت تو این وضعیت با پاهای بسته هر کسی نمیتونه دقیقا جنسیت نی نی رو تعیین کنه .
yasna joon man ninim hanooz be donia naioomade ke bebinam dorost goftan ya na vali hafte 12 raftam sonoie dr farzane ke goft ehtemalan pesare.....hafte 20 ham ke boodam raftam sonoie dr behnia oonam goft pesare bastegi be sonoii ke miri dare......dr khodam toie matabesh dastgahe mamoolie sono dare.....vali ta hala natooneste bege nini chie.....hamishe mige mogheiatesh joorie ke maloom nist......
LilySlim Weight loss tickers
2706