2752
2734
عنوان

مشکل من با گذشته همسرم...لطفا نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 4869 بازدید | 85 پست

فک کنم شوهرت بیشتر میخواد حرصت بده‌ 🤔 

هرموقع از اون خانومه گفت اصلا محلش نزار. پاشو برو تو اتاق یا دسشویی .

بعدشم بگو چقدر بی وجدانی که به کسی  فکر میکنی و خوابشو میبینی  که الان زن یکی دیگه است. 

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

منم اوایل ازدواجم مادرشوهرم وشوهرم گاهی از خاستگارهای زیادی که شوهرم داشت حرف میزدن 

منم چندبار سکوت کردم بعدش در یک جمع برگشتم جوابشونو دادم 

گفتم والا منم کمتر از پسرتون خاطرخواه نداشتم . بعد چندتا درست حسابی هاشو سوا کردم با جزییات تعریف کردم 

بعدشم گفتم شما اونقدر نازرنگ نبودین که اگه بهتر از من پیدا میشد برای پسرتون نمیگرفتین . خبر خاستگاراشو دارم چه تحفه هایی بودن 

لالشون کردم . همونجا شوهرم برگشت به مادرش گفت دیگه از این ماجراهای گذشته حرف نزن

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&PageNumber=7

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میگه حق با تو...چی عوض میشه مشکل منم ک زیادی دوسش دارم و انتظار دارم اونقدی ک انرژی میذارم برا را ...

خب همیشه همینجوره اونطوری که انرژی میزاری و فداکاری میکنی جواب نمیگیری ولی اعتماد به نفستو از دست نده مطمئن باش از تو بهتر گیرش نمیومده لوس کرده خودشو

2731

من یکبار همینجا گفتم مردها باید رقیب داشته باشن باید بترسن خیلیها دعوام کردن . منظورم که همه مردها نبودن . ولی واقعا لازمه گاهی شوهرمون بدونه چقد تو دید مردهای دیگه تاپ هستیم 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&PageNumber=7
من هفت ماه اومدم خونه مامانم میخواستم واقعن جدا شم دو ماه اولش ک کلا جواب تلفناشو اینت رو نمیدادم او ...

نقطه ضعف دادی دستش خودتم خیلی حساس شدی عزیزم 

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
الهی قربونت برم منم دقیقا مشکل تورو دارم.شوهر من بخاطر دخترخالش چندین سال اعتیاد پیداکرد.هرسری هم می ...

دیشب سر سریال شهرزاد اونقد حرصم گرفت ک یهو داد زدم شما مردایی ک ب عشقتون نمیرسید غلط میکنید ازدواج میکنید مگه دختر مردم بازیچه س ک میخواین بیارین خونتون بعد فکرتون جای دیگه باشه...شوهرم شوکه شد گف چته...میخام بگم واقعا درک نمیکنن الان فقط ی خانم مثل شما درکم میکنه هر چند اون زن دیگه نیس و فقط ی خاطره است اما اینکه قلب همسرم برای ی خاطره بیشتر از منی بپته ک همه جوره پایه زندگیشم مشکلاتش بالا پایینش اخم و تخمش ا نوقت میشکنم و اون درک نمیکنه چرا میگه منکه نمیتونم خاطاراتم حذف کنم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
خب همیشه همینجوره اونطوری که انرژی میزاری و فداکاری میکنی جواب نمیگیری ولی اعتماد به نفستو از دست ند ...

مطمنم با این اخلاقی ک داره جز من کسی ی روزم باهاش تحمل نمیکرد زیر سقف ...خانووادشم تایید میکنن منم فقط چون شوهر ذلیلم بخاطر علاقم موندم ولی گاهی واقعا میشکنم مطمنم ته دلش خودشم میدونع بهتر از من گیرش نمی اومد تو دعواهای شدید اخرش ک ب غلط کردن می افته میگه ک من شوهر خوبی برات نبودم در حقت بدی کردم ولی باز همون اش و همون کاسه

کاش مث این فیلما راه بیفتی بری عشقشو پیدا کنی بعد  اون بگه نه بابا بیخود کرده اصن این حرفا نبود ...

تو اینستا خیلی گشتم نبود..اصلا دختره و خانوادش همسر من و عددی ب حساب نمی اوردن اونطور ک من فعمیدم

منم اوایل ازدواجم مادرشوهرم وشوهرم گاهی از خاستگارهای زیادی که شوهرم داشت حرف میزدن  منم چندبا ...

افرین ب تو ...همسر من خدااااایییی اعتماد ب نفسه فک میکنه هر دختری ک تو زندگیش از کنارش رد شده دیوانه این بوده ولی این نخواستتش و لطف کرده من و گرفته

تو اینستا خیلی گشتم نبود..اصلا دختره و خانوادش همسر من و عددی ب حساب نمی اوردن اونطور ک من فعمیدم

پس مطمئن باش از رو کم بودشه که اینجوری میپه خیالت تخت عاشقتم هست بدجور نمیخواد کم بیاره میخواد بگه اره مثلا منم هستم منم دوست داشتن 

باید اول عشق قدیمیش رو فراموش میکرد بعد به ازدواج فکر میکرد.

میدونی چند سال بعد ما ازدواج کردیم؟شاید بیست سال

بله درسته...حس میکنم اون شخص یه کاری براش انجام داده و همسرت رو عاشق خودش کرده و این تو گذشتش مونده ...

تنهاش گذاشتم هفت ماه طاقت دوریمو حتی ی روزم نداره البته اگه بدونه قهر کردم وگرنه اشتی باشیم گاهی پیش میاد...ولی تو اون هفت ماه دو ماه اولش مه تلفنشو ج میدادم نه خ مامانم راش میدادم ولی دیوانه شده بود یهو نصف شب می اومد جلو پنجره صدام میکرد...خودشم میگه دیوانه شدم...ولی وقتی برمیگردم باز همینه انگار ک مطمن میشه موندنیم فیلش یاد هندوستان میکنه

2706