2752
2734
عنوان

مشکل من با گذشته همسرم...لطفا نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 4869 بازدید | 85 پست

[QUOTE=59488409]ادم مگه عاشق کسی باشه میتونه کتکش بزنه؟؟؟اونا مریضن نه عاشق[/QUOT

مگه نخوندی همینجا میان میگن شوهرمون عاشقمونه ولی یهو دیونه میشه. ببین اون خانما چطور خودشون گول میزنن و زندگی میکنن با این اوضاع افتضاح. شوهر شما هم زیادی داره روشنفکر بازی درمیاره. بشین باهاش درست صحبت کن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بالای سی و سی و پنج...بچه نیستیم ولی انگار هموز رفتارای بچگانه داریم

بله درسته...حس میکنم اون شخص یه کاری براش انجام داده و همسرت رو عاشق خودش کرده و این تو گذشتش مونده

اگه بهش بگی تنهات میذارم مخالفت میکنه یانه

یادت بخیر عشقه من
ببین ناراحت نشو شوهرت اشتباه میکنه عاشق نشده اون عشق بچگی بیشتر بهم ریختگی هورمونهاش بوده،چه بسا اخ ...

من هفت ماه اومدم خونه مامانم میخواستم واقعن جدا شم دو ماه اولش ک کلا جواب تلفناشو اینت رو نمیدادم اونقد اومد عجز و لابه کرد ک من دوستت دارم غلط کردم البته بهونه دعوا چیز دیگه بود بهش گفتم ببین از اولش هم تو دوسم نداشتی منو اذیت نکن خودتم عذاب نده بذار هر کی بره دنبال سرنوشتش گف نه من دوستت دارم شاید اوایل خریت کردم و سرد بودم ولی الان بدون تو نمیتونم...من خیلی اویزونش نیستم این حس از درون خودمو اذیت میکنه مثلا دیشب شهرزاد میدیدیم وقتی هاشم از عشق قدیمی حرف میزنه این اه میکشه حالا میدونه من حساسم ولی اگه بی دلیلم اه بکشه من دلم میشکنه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

شوهرت یه چیزیش هست ها...چرا همش از عشق قبلیش حرف میزنه ؟ 

برخورد قاطع داشته باش.جوری که جرات حرف زدن درمورد خانوم دیگه ای نداشته باشه . 

بگو برخلاف تو من هم دوست دارم و هم عاشقتم. ولی با این کارهات دارم به این فکر میکنم که دوست داشتن هم از سرت زیادیه چه برسه به عاشق بودن‌.

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

چرا اینقد حساسی خسته نشدی ؟ حرفهای شوهرت کاملا غیرمنطقی و بچه گانه است میخواد حرصت بده

ببین عزیزم من اگه جای شما باشم اگه بازم این حرفهای عشق قدیمیشو تکرار کرد چنان حرفهایی بارش میکنم که بیا و ببین 

بهش میگم فکر کردی فقط خودت عاشق شدی منم درست عین خودتم نمیخواستم به روت بیارم گفتم زشته ولی حالا میبینم تو مرامت این حرفا زشت نیست خیالت راحت باشه هردو مثل همیم هم دردیم 

بعدشم بهش میگم کسی جلوتو نگرفته راه باز جاده دراز .هرکی بره پی کار خودش

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&PageNumber=7

الهی قربونت برم منم دقیقا مشکل تورو دارم.شوهر من بخاطر دخترخالش چندین سال اعتیاد پیداکرد.هرسری هم میریم خونه ی مادرش همش میگه فلانی اینکارو کرد خوهرم دخترش فلان کرد.بعد من به شوهرم میگم شما میخاین منو عذاب بدین میگه تو خیلی حساس شدی من تورو دوست دارم ولی دروغ میگه میدونم.من حتی ببخشید ببخشید ببخشید احساس میکنم موقع نزدیکی همش تو فکر طرفِ.همه هم میگن تو از اون سرتری ولی نمیخام من میخام شوهرم منو عاشقونه دوست داشته باشه.اصلا میدونی چیه حسودیم میشه به دخترخالش.شوهرم همش شعر میخونه یا آهنگ گوش میده احساس میکنم میره هَپَروت عشقش.خیلی هم سر این موضوع دعوا کردیم.ولی همش دروغ میشنوم😢

تیکر تولد 1 سالگی پسر گلمه😍😘
توهم مقابله به مثل کن چمیدونم بگو منم بچه بودم عاشق شدم خانواده ها مخالف بودن نشد هنوزم به یادشم ببی ...

اوایل میگفتم مسخره میکرد...کلا ی جوری برخورد میکنه انگار هیشکی تو عمرم ب من نگاهم نکرده...اخه من زیادی پاستوریزه بودم یکی از دلایل عشق بی اندازم ب این تهفه طلا هم همینه

من هفت ماه اومدم خونه مامانم میخواستم واقعن جدا شم دو ماه اولش ک کلا جواب تلفناشو اینت رو نمیدادم او ...

ببین کلید نکن چرا اه کشیدی اما ایندفعه اینجور حرفها زد کم باهاش حرف بزن،فاصله بگیر گوشه گیر شو الکی،دعوا نکن ها

فقط الکی یکم خودتو بگیر بعد اگه پرسید بهش بگو احساس میکنم عشقم داره از بین میره و فقط عادت مونده،ولی مستقیم اشاره نکن به جریان

خدایا شکرت هزاربار
بگو من دوست داشتم فکر میکردم عاشقتم ولی با حرفهات منو مجاب کردی که هیچی عشق اول نمیشه 

خب میگه حق با تو...چی عوض میشه مشکل منم ک زیادی دوسش دارم و انتظار دارم اونقدی ک انرژی میذارم برا رابطه همون قدم عشق بگیرم ولی افسوس

2706