2752
2734
عنوان

مشکل من با گذشته همسرم...لطفا نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 4869 بازدید | 85 پست
همسرتون بیش از حد مغروره مثله اکثر ایرانیا. مادرش دیگه نمیتونه کاری براش انجام بده؟ باهاش صحبت کنه؟ ...

من اصلا نمیدونم اینا باهم دوست بودن یا همسرم همین جوری دورا دور عاشقش بوده...چون فقط از حسرتاش از گریه هاش میگع ی بار پرسیدم دوست نبودین مگه گف بابا اون موقع ها مثل الان نبود ک گفتم خب مگه دوستت نداشت گف نمیدونم از کار دخترا نمیشه سر در اورد جواب درستی نگرفتم اگرم دوستی بوده در حد ابراز علاقه و گذری بوده نمیخوام درباره اون خانم قضاوت کنم چون هیچی در موردش نمیدونم فقط مطمنم ک همسرم ی بار خواسته با مادر این خانم حرف بزنه مادره محل نداده...بقیه شو اصلا تعریف نمیکنه همش میگه خانوادم حمایتم نکردن...مادر همسر من فقط دعا میکنه ک ب ایشون گیر نده...مگه بچه است ک کسی راه و چاه یادش بده تازه کسی هم حرفی بزنه گوش نمیده ک

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
به نظر من بهترین کار اینه که اگه یه بار دیگه جلوی شما از عشق قدیمیش حرفی زد خیلی جدی و بدون هرگونه خ ...

میگه مگه چی گفتم...منطقی باش ادم خاطراتشو ک نمیتونه دفن کنه...تازه اون موقع تو ک نبودی گذشته من مربوط ب گذسته س

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم افرین بهت ک همه رو ی جا گفتی

ولی کلا سخت نگیر

ی بار به شوهرت جدی بگو مهم نیست ک عشق اولت کی و چی بوده اما الان من زنتم و اصلا خوشم نمیاد از اون جلوم بحرفی

همین

ب زندگی و بقیه مشکلاتت ادامه بده

خودتو ازار نده

اون خانم نه هست ک نگران باشی نه مجرده

پس بیخیال

خیلی عم دتبال عشق نباش

به نظر من دوست داشتن مهمترع برا زن و شوهر تا عشق

عزیزم افرین بهت ک همه رو ی جا گفتی ولی کلا سخت نگیر ی بار به شوهرت جدی بگو مهم نیست ک عشق اولت کی ...

ممنون عزیزم...همون کاش بتونم بی خیال شم...چون دارم خودمو عذاب میدم ی مدت بی خیال میشم ی مدت بعد دوباره خود خوریام بر میگرده هی ب خودم میگم بابا جان گذشته رفته مهم الانه ک کنار تو ولی تا ی بی محلی میبینم حالا دلیلش هر چی باشه زود ب خودم میگیرم زود میگم اگه عاشقم بود اینطور نمیکزد...ووو خدا کنه بتونم خودمو عوض کنم

سلام.عشقتون پایدار .راستش همسر من قبل عقد اونقدر خودشو و عاشق و شیفته نشون میداد ک من میگفتم در کنار ...

عزیزم دیگه اون ادم حتی اگه شوهرت دوستش داشته باشه نیست تو زندگیش و فقط شمايي ،بهتره زیاد به همسرت بها ندی و خودتو عاشق نشون ندی و اگه گفت چرا اینطوری شدی بگو از عشق یه طرفه خسته شدم ،منم دیگه دوستت دارم عاشقت نیستم ببین چی میشه ،به نظر من یه مدت زیاد تحویلش نگیر اینجوری بگو ببین چی ميشه

باید بجای قهر کردن باهم حرف بزنیم من ایمان دارم کلمه ها قدرت دارن تا کوه را جابجا کنند حرف زدن فاصله ها را ازبین میبرد وما را به یکدیگر نزدیکتر ميکن
سلام.عشقتون پایدار .راستش همسر من قبل عقد اونقدر خودشو و عاشق و شیفته نشون میداد ک من میگفتم در کنار ...

ببین اول اینو بگم 

کاملا ناراحتی شما بجاست و قابل درکه مث اینه که شوهرتون با یه شخص خیالی مدام داره بهت خیانت میکنه 

اگه بهش میرسید بدیهاشو میدید اینقدر تو رویاش به نظرش خوب نبود 

ولی این به این معنی نیست که دوستت نداره اتفاقا خیلی دوستت داره ولی هر وقت کم میاره میره سراغ عشق فرضیش 

بجز مشاوره هبچی به ذهنم نمیرسه 

البته مقابله به مثل هم شاید اونو به خودش بیاره 

عزیزم دیگه اون ادم حتی اگه شوهرت دوستش داشته باشه نیست تو زندگیش و فقط شمايي ،بهتره زیاد به همسرت به ...

مرسی ک وقت گذاشتی عزیزم...بعضی وقتا از این کارا میکنم اونم میگه اههههه باز لوس شدی یا هورمونات بهم ریخته قاطی کردی اصلا جدی نمیگیره ولی بحث ک جدی بشه ته تهش میکه خب اون گذشته من بود الان چکار کنم گذشته مو پاک کنم...تو ناخوداگاهمه یهو میاد تو خوابم بگم نیا...خلاصه اونقد اسمون ریسمون میبافه ک حرف اصلی توش گم میشه...

چ معنی میده بیاد خوابشو تعزیف کنه . چ دلیلی داره بگه اونو خیلی دوستش دارم . واااای چقدر پروووئه 😤😤 ...

عزیزم شما لطف داری ولی حرص نخور...دیگه این مردا همه مدلی دارن اینم از شانس من این مدلیه حالا اونقدرررر از طرف من خیالش راحته ک با ی مرد غریبه هم ببینه شک نمیکنه...ولی بارها بهس گفتم ببین عشق و علاقه تا ی جایی ی موقع ادمیزاد کم میاره و بعدش میگه گور بابای عشق و علاقه نذار من ب اونجا برسم ک اگه برسم معلوم نیس چ کارایی ازم بر میاد ظاهرا حق و ب من میده ولی چ فایده وقتی عملش همونه ک هست